Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaljak hogy ujsszulott...

Mit csinaljak hogy ujsszulott babam ne keverje a nappalt az ejszakaval? Egesz nap eszik es alszik, szinte eszre sem lehet venni hogy gyerek van a hazban ejjel viszont fenn van es mocorog, nyoszorog. El fog mulni?

Figyelt kérdés
bocs az ekezetek hianya miatt...
2013. máj. 17. 09:11
 1/9 Jégtánc ***** válasza:
25%
Semmit nem kell csinálni,majd megtanulja.Pár hét és rendben lesz.Teljesen normális.
2013. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős pontosan?
2013. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2hetes lesz
2013. máj. 17. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Még eléggé picike, de az én lányom is ilyen volt. Aztán úgy csináltam hogy nappal sokat beszéltem hozzá, próbáltam neki mutogatni dolgokat, "játszottam" vele. éjszaka meg ugye sötét és csend volt a lakásban, és kb 2-3 hét alatt megtanulta,hogy mikor mi.. :D 5 hetes kora óta végig alussza az éjszakát. Ez egy jó taktika lehet,próbáld meg,hátha nektek is beválik. :) Le kell fárasztani :) most 10 hónapos,igaz nappal szinte nem is alszik de este fél 8tól reggel 8-9ig alszik :)
2013. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az én lányom is csinált ilyet :)

Hamar megtanulta :) Ne aggódj elmúlik.

2013. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia, én még frissen emlékszem arra az időszakra, amiről írsz :) az én babám 8 hetes. Tényleg úgy van, ahogy a többiek írják. Ahogy növöget, fejlődik, szépen különbséget tud majd tenni. Én sem hittem el, hogy valaha úgy lesz, de megtörtént :) Amiben segíteni tudsz neki, hogy este, amikor leteszed, legyen sötétebb, tegyétek be a kiságyába, halkítsátok le egy kicsit a tv-t, stb. Elsőre talán nem fog működni, de ezek apró kis lépések. Nálunk bejött. Szorítok Nektek! :)
2013. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt. Napközben legyen "zaj", menjen a tévé, rádió, beszélgessetek...stb. Este csak kislámpát kapcsoljatok, ha eteted vagy tisztába teszed akkor is! Éjszaka csak kislámpa és csak halkan suttogva beszélj hozzá. Hamar megszokja majd. Nekem is 5 hetes korában jött a váltás egyik naprol a másikra. Azota is átaludja az éjszakákat :) ! Sok sikert! Jah és amennyire tudod nappal foglald le. Próbáld ébren tartani, lekötni picit. Mutogass neki fényeket, nálunk amiatt ébren maradt, az tetszett neki, lámpa,tévé...stb. Ha kb 4 órát fent van napközben (etetéseket leszámítva és nem kell egyhuzamban!) az már jó egy ennyi idős babánál! Akkor valoszinűleg éjjel fáradt lesz és aludni fog.
2013. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor vegulis jol csinaljuk mert nappal megy a tv es nem suttogunk hogy ne szokjon hozza a nagy csendhez,ejjel csak egy pirosan vilagito kis ejjeli lampat gyujtok es nem beszelek hozza,akkor igy folytassuk?
2013. máj. 17. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány hónappal ezelőtt nekem is volt ilyen problémám, szinte ugyanezt a kérdést tettem fel, nagyon jó válaszokat kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altata..

2013. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!