Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2 kislánya van milyen...

Akinek 2 kislánya van milyen velük az élet?

Figyelt kérdés
Nem vágytok egy kisfiúra?
2013. máj. 17. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó az élet!

Vágytunk kicsit kisfiúra,

most három lányunk van.

Így még jobb az élet! :D

2013. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is bocsi, hogy nem tartozik annyira a kérdéshez a válaszom. Nekem 1 kislányom van eddig, 1 éves múlt. Mikor kiderült hogy lányunk lesz, mindig azt mondogattam a páromnak, hogy majd ha lesz még egy babánk, szeretném ha fiú lenne. Most ahogy telik az idő, egyre inkább vágyom még egy kislányra. Nem tudom miért van!?
2013. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 lányom van, szertnék még egy fiút is, de nem merek belevágni, anyagilag.

A múltkor a játszón egy kiskrapek odajött hozzám beszélt valamit babanyelven , én felvettem és egyből "szerelmes" lettem :).

Amúgy a két lányzóm fantasztikus, igazi csajszik, a nagy 4 éves, imád öltözködni, a kicsi 7 hónapos, a zenélős kütyükért van oda. És egyik sem nyafogós, nagyon édik.

De azért jó lenne egy fiúcska.

2013. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk szeptemberben fog jönni a második kislány, a párom azt mondta, hogy örül ,hogy kislány, neki mindegy, én meg amúgyis jobban húzok a lány babákhoz, de biztosan azért, mert már lányom van.Örülnék kisfiúnak is, de nem szeretnék több terhességet és szülést, meg hát 2 gyereket is elég a kemény életre nevelni, de ki tudja, a párom szerint a 3. fiú lenne, de én nem hiszek ebben.
2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is most derült ki,h kislányunk lesz újra.Mielőtt kiderült volna, én is újra kislányt szerettem volna,de most h belegondoltam,kicsit rossz,h nem élhetem meg h milyen egy kisfiúval.Sajna több gyerekünk pedig nem lesz.
2013. máj. 17. 11:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Két kislányom van, szuper velük az élet. 40. hétben vagyok a harmadikkal, ő is kislány. Nem vágytam kisfiúra, imádom a gondolatot is, hogy 3 lányunk lesz.
2013. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 E61 ***** válasza:
2 kislányom van egy 5 éves és egy 9 hónapos. Csak az első gyerkőcöt szerettem volna, ha kisfiú lett volna, mert én mindig egy bátyóra vágytam és szerettem volna ezt megadni a gyerekeimnek. Hááát kislány lett az első. A másodiknál nem volt kérdés sem, h kislányt szeretnék!!!A harmadikat is lánynak szeretném majd, persze, motoszkál bennem a kisfiú gondolata, de a kislányé erősebb! Sokkal egyszerűbb az élet az egynemű gyerekekkel szerintem...
2013. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ikerlányaim vannak, és nagyon örülök nekik. Ha valaha még lesz gyerekem, megint kislányt szeretnék. Nem vágyom fiúra, bár ez nem kívánságműsor, tudom. A családban és ismerősöknél a kisfiúk nagyon nehéz természetűek finoman szólva. Elég riasztó..
2013. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!