Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom holnap tölti a 3 hónapot?

Lányom holnap tölti a 3 hónapot?

Figyelt kérdés

csak anyatejes de ha véletlenül ne adja az ég de ha mégis akkor de csak akkor megkezdhetem a kóstoltatást, illetve a hozzátáplálást? ha kell

ha nem akkor csak szoptatom addig amig tudom :)


2013. máj. 17. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha kevés neki az anyatej, tápszerrel kell pótolni és kivárni a 4 hónapot azzal is.
2013. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,én biztos hogy nem kezdenék neki 3 hónaposan,főleg hogy csak anyatejes.Az ő emésztőrendszere-tápcsatornája még nagyon fejletlen,csak az anyatejet ismeri és tudja lebontani.

Én várnék még vele legalább 1 hónapot!!

2013. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak anyatejes, akkor elég 6 hónaposan kóstoltatni! Legkorábban a tápszeres babáknak is csak 4 hónapos korban ajánlják!

Szerintem ne siettesd, hadd fejlődjön a tápcsatornája!

2013. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi környékünkön nagy divat h 2-3 hónapos babákat tömnek már főtt kajával.Ezt soha nem is értettem.:/ Én 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.A fiam tápszeres volt de már nem akarta enni, max álmában.6 hónapos korig ha nincs elég anyatej akkor tápszer.Nekem ha lesz második biztos h nem fogom 6 hónaptól korábban elkezdeni(kivéve ha úgy nem járok mint az elsővel.)
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!