Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 11 hónapos. Holnap...

Babám 11 hónapos. Holnap zöldborsófőzeléket akarok főzni magunknak, merjek neki adni belöle? Vagy még a tejes dolgokkal várjam ki a 12 hónapot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
tejfölösen nyugodt szívvel adhatod.
2012. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam bele tejfölt rakni, rántással csinálom.

De sztem már simán eheti azt, amit ti.

2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én fele tej fele víz arányban szoktam. Köszönöm a válaszokat, akkor adok belöle neki. :)
2012. nov. 22. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod.
2012. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha még itt vagytok lehetne hozzátok még egy hülye kérdésem? Ilyenkor is paszírozva adjam a zöldborsót vagy lég már csak turmixolni neki? Bocsi az idétlen kérdésért, de első baba és nincs akit megkérdezhetnék.
2012. nov. 22. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány foga van?
2012. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8db fogacskája van.
2012. nov. 22. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom elég turmixolni (sőt lehet már azt se kéne? - ezt nem tudom). Legalábbis az a hozzátáplási útmutató, amit én követek, abban azt írja, nem azért kell az elején passzírozni, mert megakadhat/fennakadhat esetleg a héjdarab, hanem azért, mert a puffasztó része a héjban van. Ilyenkor már karfiol/káposzta stb is jöhet, tehát a borsóhéját is lehet adni (hacsak nem puffad tőle vagy fáj a pocakja.) Van, aki nem is passzírozza az elején sem, hanem keveset kóstoltat és, ha nincs baja tőle, akkor nem is kínlódik a passzírozással, hanem rögtön turmixolva adja.
2012. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor megpróbálom csak turmixolni. Igazából a kelkáposztától éa karfioltól nem fájt a pocakja, remélem ettől sem fog. Egészbe még nevagyok olyan bátor, hogy adni merjem neki, mert félek, hogy leszalad egy szem :), de akkor nem szenvedek a paszírozással. Mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget. :)
2012. nov. 22. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Egyébként jó ötletetet adtál, holnap én is zöldborsófözeléket adok az én 11 hónaposomnak :)

Én is leturmixolom, én sem vagyok bátor egyben adni még :)

2012. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!