Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhögés kinek volt már ezzel...

Köhögés kinek volt már ezzel kapcsolatban olyan problémája mint nekem?

Figyelt kérdés

Kislányommal most voltunk a dokinál controllon mert hétfötől amoxicillin antibiotikumot irt fel ,meg köptetőt, és annyira hörög ming mindig és azt sem mondta hogy meddig kell még szedni ,az antibiotikumot mnodta hogy vasárnapig ,de a köptetőt meg a tobrex szemcseppet hogy meddig kell adni azt nem !!

Nagyon gáz a dokinő semmit nem mond el rendesen!!

Ja 10 hónapos lesz a lánykám és annyira sajnálom édesemet hogy ennyire hörög meg köhög!!

Előre is köszönöm szépen


2013. máj. 17. 18:02
 1/3 Kerria ***** válasza:

Nekünk hörgésre mindig orrcseppet adott, mert az valószínű a lefolyó nyálkától van, és az mindig helyre is tette. Ilyet nem kaptatok? (nasogutta-azt hiszem a neve)


Nem tudsz esetleg dokit váltani? Mert ha, ennyire nem mondja el a dolgokat, azért az nagyon nem jó...nem vagy doki, hogy tudjad...


Esetleg még a védőnődet hívd fel, ők is elég tapasztaltak ilyen téren, hátha tud segíteni.


Jobbulást, és kitartást!

2013. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen a nyálkától van mondta is ,mert iszonyuan fogzik

Tobrexet kapott csak nme értettem miért kell az orrábA SZEMCSEPP nagyon gáz ez a doki édes istenem ha félrekezeli a gyerekemet nem tudom mit csinálok vele

Köszönöm szépen a válaszodat

2013. máj. 17. 18:12
 3/3 Kerria ***** válasza:

Bízzunk benne, hogy érti amit csinál (csak nem tájékoztat).


Utánanéztem ennek a szemcseppnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Bár sima google-ban kerestem, mégis ide kerültem vissza. Elég meggyőzőek az itteni válaszok. Remélem nálatok is hasonló a tünet, és akkor biztos hamar jobban lesz a kislányod!

2013. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!