Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónapos kortól használ...

Ti hány hónapos kortól használnátok ezt a hintát?

Figyelt kérdés

6 hós múlt a kislányom, még nem ül, pár percig bele tehetném?

[link]


2013. máj. 17. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Én hintát nem látok ha rákattintok a linkre...
2013. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. máj. 17. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még várnék ezzel, max. rugós hintába tenném.
2013. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak most fogunk hintát venni az 1. születésnapjára. Mióta ül (kb. 8 hónapos kora óta) a játszótéren már hintázik és nagyon szereti. Én megvárnám a helyedben, hogy tudjon ülni, addig biztos nem tenném bele.
2013. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még nem tenném ilyenbe.Vegyél rugós hintát.
2013. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ha már egyedül tud ülni. A kisfiam karácsonyra kapott rugós hintát, 6,5 hónapos volt akkor. Azt 4 hónapos kortól lehet használni. Nagyon jó, és szereti is. Az ilyen hintát is szereti már, de csak azóta használjuk (a mamánál van), amióta stabilan tud ülni egyedül.
2013. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lepontoztok, de én beleraktam a 8 hónapos, ülni még nem tudó kisfiamat, annyi hogy kitámasztottam két oldalról törölközővel, nagyon szereti, imád hintázni. Most 9 hónapos.
2013. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még várok ezzel. Csak annyira szeret velünk a hintaágyon hintázni, ezért gondoltam, hogy nagyon örülne ennek. De igazatok van.
2013. máj. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!