Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, boldogok vagytok?

Anyukák, boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Most, hogy megszületett, akit vártatok, minden rendben a lelketekkel? És a több gyerekesek? Mi hiányzik?

2013. máj. 19. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
nem most született,hanem tavaly nyáron. :-) de én attól a pillanattól kezdve,hogy megszületett,a fellegekben járok.szerencsére messzire elkerült az ilyen-olyan depresszió,férjem nagyon sokat volt/van velünk,anyukám is rengeteget segít,ha kell.Tudok sportolni,már visszanyertem az 56 kilómat (83-al mentem szülni).Több gyerekünk nem lesz egy jó pár évig,élvezzük őt,egymás társaságát hármasban egyelőre.Semmi nem hiányzik,most teljesedtem ki igazán.Visszagondolva az időszakra,mikor újszülött volt,az alvás hiányzott nekem,de az nagyon!
2013. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
és te?
2013. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem a második másfél éves és az ő születésével és azóta is úgy érzem, hogy teljes az életem. Az elsőt is imádom, persze, de mindig úgy éreztem, hogy valaki még hiányzik. Panaszom se lehet, ritka az át nem aludt éjszaka, stb. Persze nem minden ilyen szuper, de nagyon boldog vagyok. :)

Ha telhetetlen lennék, akkor jobb anyagi hátteret, több együtt töltött időt és egy harmadik gyereket kérnék.

2013. máj. 19. 16:50
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én nagyon :). Már másfél éves a kisfiam, és nem cserélnék senkivel :).
2013. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Boldogtalan vagyok.

A férjem nincs velem.

9 hónapos a lányom, szeretem őt, de a férjem hiányát még ő sem képes pótolni.

Minden napom küzdelem a túlélésért, nagyon szenvedek a hiánya miatt.

2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. Mi történt?
2013. máj. 19. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Boldognak boldog vagyok,imádom a kislányomat! De nekem is a párom hiánya gyakran nagyon rossz! Sokkal boldogabb lenne az életünk,ha nem kellene az egész családtól távol élni és a férjem is többet lenne velünk! Igaz az elején marha nehéz volt! Sajna nálunk volt vészhelyzet és az az időszak marha rossz volt! Most elmult 1 éves a kicsi és most kezdek úgy ahogy megnyugodni és jobban élvezni a kicsivel eltőltött időt!
2013. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
nem vagyok boldog...
2013. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És miért, mi a baj?
2013. máj. 21. 21:31
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

azért mert a férjem azt hiszi két pici mellett úgy viselkedhet mint egy tini,eljár bilizni sokat én meg szinte egyedül nevelem a gyerekeimet,.igen gyerekeimet,mert ő semmiből nem veszi ki a részét,ő dolgozik,a többi az én dolgom úgy van vele.

hamarosan válás lesz a vége ha nem lesz változás.

2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!