Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire vagytok/voltatok...

Ti mennyire vagytok/voltatok "felhőtlenül" boldogok a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna babát és nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült (már első hónapban), de mégse érzem magam olyan felhőtlenül boldognak, mint ahogy "kéne".

Nyilván a hormonok, a sok változás/aggodalom, stb miatt lehet, de néha kicsit bűntudatom van, hogy nekem repesnem kéne az örömtől, hogy babám van és mégsem.


Ti is voltatok így ezzel?


12h+2n


2012. dec. 11. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyan így...de nekem 3. baba már...mindíg így voltam....


a boldogság nálam a 2. trimeszterben szokott eljönni :)) ahogy a rosszul létek elmúlnak :) és a pocak kerekedik....

2012. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Óó ne aggódj ez teljesen természetes :) nagyon nagyon sokan éreznek így sokszor épp olyanok akik régóta próbálkoznak vagy nagyon szerették volna stb.

Én első babámnál egyáltalán nem voltam felhőtlen éreztem legbelül hogy fenekestül felfordul az életem , nekem aki szívből utálom a rajta kívül álló változásokat :) - meg a testi tünetek is eléggé letaglóztam (durva hányinger, rosszullét egész nap, majd leszakadó cicik stb.)

A második babámnál végig 9 hónapig eufórikusan boldog voltam :))) De nem is volt semmi fizikai bajom (szerencsére)

2012. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rajtaM kívül álló akart lenni,
2012. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Bár régóta tervezgettük, hogy babánk lesz majd, de aztán most mégis olyan gyors minden, szeptemberben házasodtunk, októberben meg már nem jött meg, ami persze tök jó dolog, csak most tényleg minden a feje tetejére állt én meg csak kapkodom a fejem, hogy a hajadon lányból hogy lettem hirtelen hányingeres, nyűgös, terhes feleség. :)

2012. dec. 11. 09:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Mindenki azt mondja, hogy nyugalomra van szükségem, mégis minden napra jut valami idegeskedés. Ha nem az én szüleim, akkor a páromé, testvérek, pénz, vizsgálatok stb... mindig van, amitől elszáll az agyam, igaz nem sokáig tart ez, mert próbálom kímélni magam. Emellett persze örülök is a babának, de nem vagyok felhőtlenül boldog.
2012. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet. szeptember végén esküvő, október végén pozitív terhességi teszt. Most vagyok 9 hetes és 4 napos.... még egyenlőre nem tudom felfogni. nincsen semmiféle tünetem azon kívül, hogy megnőttek és feszülnek a melleim, a hasam is fel van fújódva. de ennyi... engem kicsit idegesít, hogy nincsenek rosszullétek. akkor legalább érezném, hogy van itt valami...
2012. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szerettem volna nem bírtam felhőtlenül örülni. Túl voltam két vetélésen, több érzelmi és anyagi válságon, tele voltam kételyekkel és félelemmel. De szerencsére minden rendben volt. Most 16 hós a kicsi fiam.
2012. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok felhőtlenül boldog lenni, bár szeretnék, minden rendben van eddig (33.hét), de állandóan azon aggódok ettől függetlenül, hogy minden ok legyen ezután is, egészséges legyen a baba, ne szülessen meg előbb, stb... :)
2012. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát...jól érzem magam,már nagyon várom a babát..de úgy vagyok vele,basszus...azért kihagyni mindent szülinapom,leánybucsum,szilveszter esküvőm lesz és én igenis szeretek bulizni és iszogatni ilyen alkalmakkor és nem tudok..:( és ez nem jó érzés nekem...
2012. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En az elejen jarok (6 hetesen), de semmit nem erzek az aggodalmon kivul. Amig orvos nem erositi meg a tesztet, addig el sem hiszem. Kizel 3 eve probalkozunk, es mar azt is megmondtak, hogy nem lehet...szoval az egesz tul hihetetlen szamomra. Meg hat semmi tunetem nincs nehany aprosagtol eltekintve, ami akar lehet normalis is...foleg, hogy evekig lszichesen produkaltam a trhesseg kulonfele tuneteit.

Most feszulten varom az elso uh-t. Ido meg ilyen lassan soha nem telt!

2012. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!