Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl függ ha egy baba nyugodt...

Mitöl függ ha egy baba nyugodt, mosolygos és kiegyensulyozott? Az én kisfiam 4 hónapos és nem panaszkodhatok rá mert nagyon jó kisfiú!

Figyelt kérdés
Mondjuk én nem hagyom sokáig sirni meg egész nap vele vagyok! Lehet ezért?
2009. okt. 3. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Tőlünk, tőled függ 90%ban! Amikor itt olvasom , hogy milyen sírós meg nyafogós meg... a gyerek, akkor mindig arra gondolok, hogy amilyen hangnemben írja néha az anyuka a kérdést " már teljesen kivagyok" , "nem tudok vele mit tenni" "már mindent megpróbáltam , és mégse.."Tiszta fájdalom, depi, lemondás. Az én kisfiamnak is vannak rossz hangulatai, de meg lehet őt könnyen mosolyogtatni, vagy lehet vele beszélgetni. Nem hiszem el, hogy más babát meg nem!?

2009. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is!! Persze az én kisfiamnak is vannak " rosszabb napjai" de tényleg egy angyal én nem akarom fényezni mert van benne is hiszti mint a többi gyerekben és vannak olyan napok amikor csak kézben hajlandó lenni egész nap de akkor is nagyon jó és nyugodt baba:)!!!
2009. okt. 3. 08:30
 3/8 A kérdező kommentje:
A te kisfiad hány hónapos?
2009. okt. 3. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
4 és fél , nagy és élénk baba és szereti az akaratát "megvillantani" :)) De én úgy vagyok vele, hogy minden sírása egy jelzése és egyedül nekem kell tudni, hogy mit szeretne. Egy ismeretlennek hiába taglalom, hogy "de miért nem"? ,véleményem szerint egy anyának kell tudnia a megoldást...
2009. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tőled és a többiektől függ.Sokat játszol beszélsz vele akkor vidám baba lessz
2009. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem és a védőnőm szerint is az anyántól függ a legjobban milyen lesz a gyerek.Igen én is sok anyától állandóan azt hallom, hogy milyen rossz ez a gyerek, állandóan csak a rosszat látja saját gyermekében. Nem jó hozzáállás.
2009. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 9 hónapos kisfiamnak a hangját szinte sosem hallom. Mindig mindenkire mosolyog, bárhová eltudok vele menni, akár hivatalos dolgokat is intézni mert nem sír, nem nyöszörög. Én úgy gondolom, hogy ezért csak a szülő tehet, hogy így alakuljon. Én soha eddig nem vártam meg azt,hogy pl.elkezdjen sírni a kajcsiért. Ha tudom hogy letelt kb 3 óra, odamegyek és megetetem. Mindig előtte járok néhány lépéssel, így nincs miért sírjon. Meg ha sír is, sosem hagyom magára, próbálom vígasztalni és kideríteni mi lehet a baj. ( Mostanában inkább a fogacska, mert egyszerre jön kb 4 neki.) Szóval igen, ezért a szülő tehet, és te nagyon jól csinálod!
2009. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen mi is annyit szoktunk gondolkozni a férjemmel. 14 hónapos múlt a lányom, mindig mosolyog, jókedvű, mindenhol azt mondják, milyen nyugodt, kiegyensúlyozott kisgyerek. És páran hozzáteszik, milyen szerencsénk van. Mi meg úgy gondoljuk, azért ebben nekünk is van szerepünk, mi sem hagyjuk sírni, mi is sok időt töltünk vele, szeretetteli környezetben nődögél a lánykám, imádják a nagyik, papik, keresztanya, keresztapa, szóval tényleg sok szeretet kap.

Csak így tovább, kedves kérdező!

2009. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!