Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FIÚS Anyukáktól kérdezném, h...

FIÚS Anyukáktól kérdezném, h ha valakinél az első baba fiú, és megkérdezi a környezete, h "no és másodjára mit szeretnének", akkor miért hiszi azt a többség, h második babának kislányt szeretne az akinek az első Kisfiú?

Figyelt kérdés

Mi másodjára is Kisfiút szeretnénk,s általában ezen úgy ledöbbennek néhányan,de vajon miért???

Valakinek hasonló?


2009. dec. 8. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert olyanból már van neked egy, tehát evidens, hogy nem olyat akarsz, hanem a másikat is ki szeretnéd próbálni. Ne is törődj vele.
2009. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
3.?
2009. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
mindegy mit gondol a többség nem? miért foglalkozol velük?
2009. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két fiam van. A fiatalabb is felnőtt korú lett éppen.

Az első után nagyon jó volt, hogy ismét fiú. A szülész azt mondta, amikor meglátta, sajnos ez is fiú. Mi pedig ujjongtunk. Nem azért, mert csak fiú jöhet. Azért, mert jobban megértheti szerintem magát két egynemű testvér, és takarékosabb is. Jobban is ismerem a fiúkat, egy lánnyal sokmindent újra kellene kezdenem.

Nekem bejött a két fiú. Jó testvérek, és szinte támaszaim mára.

2009. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
En is ismerek olyat akinek van egy kisfia es masodjara is kisfiut szeretne. Mondta, hogy mar annyira megszokta a fius dolgokat, jatekokat, pelenkazasi modszert stb. hogy nehezen tud elkepzelni egy kislanyt. Persze ettol fuggetlenul barminek orulni fognak de fiut szeretnenek. Ok sem torodnek azzal, hogy ki mit mond.
2009. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze nem nagyon érdekel ezzel kapcsolatban mások véleménye csak nem értem,h miért oly nagy néha a döbbenet ilyenkor..

Valaki kérdezte,h 3?

Talán 3.(ha lenne)az már "lehetne" lány,de

arra talán picit jobban vágyom,h Kisfiú:-))

2009. dec. 8. 13:21
 7/15 A kérdező kommentje:
és köszönöm a hozzászólásokat:-))
2009. dec. 8. 13:22
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom az első válaszolóhoz: evidens, hogyha már van egy fiad, szeretnél lányos anya is lenni, hogy "kipróbáld" milyen is az.

Nekem egy lányom van, és úgy voltam vele, hogy nekem mindegy, de egy kislányom mindenképpen legyen az életben. És hála Istennek van. :) Most már nekem mindegy, hogyha jön a következő, akkor ő majd fiú lesz-e vagy lány. Tény, hogy az azonos nemű testvérek esetében gazdaságosabb a szülőknek...

2009. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk pont fordítva van :) Mi mindig is úgy szerettük volna, ha 2 kislányunk születik. Az elsőnél amikor megmondták az UH-n, hogy kislány, majd elrepültem a boldogságtól. Pedig tényleg igaz, hogy a fiúnak is örültünk volna, de valahogy nekünk ez a feladat testhezállóbbnak tűnt. Tervezzük a kistestvért, bár sajnos nem minden úgy jött össze eddig, ahogy szerettük volna, viszont egy csomóan mondják nekünk is, hogy most már jó lenne mellé egy kisfiú is. De én most méginkább úgy tudom elképzelni, hogy a 2. is lány... Persze praktikus okokból is (pici gyerekszoba, ahol különneműeket elhelyezni nehezebb lenne, sok-sok kislányos ruha, cipőkék, játékok),de valahogy álmainkban is így voltunk egy család. Mivel tudom, minden úgy történik, ahogy mindenki számára a lehető legjobb, nem nagyon hallgatok másokra, lesz, ahogy lesz és nem is nagyon tudjuk ezt befolyásolni, akkor meg felesleges is.
2009. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyan lányos anyuka vagyok, de nálunk is mindenki azt hiszi, hogy másodiknak fiút szeretnénk, pedig valójában lányt. Nem foglalkozok senki véleményével. Egyébként úgyse tudjuk befolyásolni, így lesz ami lesz, fiú vagy lány :)
2009. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!