Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy elrontottam...

Honnan tudom hogy elrontottam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Ha tul gyorsan adtam neki vagy tul sokat?Elág 2 napig adni ugyanazt az ételt hogy megszokja?
2013. máj. 20. 04:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani nagyon.Nem szabad eröltetni,mert megutálja és kb ennyi.Én nem kóstoltattam semmit,evett amennyi jólesett neki.7,5hós és mindent megenne,ha kapna csakis a túl sűrű pépet nem eszi,de pl a szilárdakkal is elvan,mint a kenyér.
2013. máj. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem fogod megtudni, mert nem tudsz az idöben vissza ugrani és újra kezedeni másképpen.


A tanácsok amit kapsz csak elképzelés, hogy úgy jobb lehet, de 100%-ig senki ne bizots benne.

Amivel tuti nem csinálsz rosszat ha a középútat választod.


Nekem a középút ez volt.

Zöldséggel kezdtem, mert a gyümölcsöket túl savasnak tünt miután lányom az alma levet vissza bukta.

Nem akartam sietni sem mert ráértem mindenre.

Elsö hét répa. Minden nap pár kanállal több.

Második hét paszternák ugya így.

Aztán jött a krumpli sütötök és így tovább. Kb 5 hét után evett meg egy adagot. Aztán ez ment így hetekig mikor bevezettem a gyümölcsöt. ugyan így. Elöször csak alma és mindig mást hozzá.

Aztán jött a tejpépek késöbb.

Most 10 hós és megpróbálom nem tulzásba vinni. Pl pörköltet nem kap, de levesböl (pl húsleves) sokszor megkapja a zöldségeket húst. tegnap mi hamburgert csináltunk otthon a hamburger zsemlét rágcsálta.

2013. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!