Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hós babát elvinnétek...

Két hós babát elvinnétek lakodalomba?

Figyelt kérdés
Sajàt városban lenne, 2 percre lakunk a hoteltől!!!
2013. máj. 20. 21:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van egy baràrunk aki az első gyerekét sehová nem vitte. A másodikkal éppen ellenkezőleg tett. Az idősebbik még 4 évesen is sírt a hangos zenétől, amikor a féléves öcsike jókat vihorászott a lakodalomba.
2013. máj. 20. 21:20
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném azért hogy jót tett a fülének a sok zaj
2013. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem vinném,nekem 4 hetes volt a lányom,amikor esküvőre menünk,a mami vigyázott rá,anyatej le volt fejve.
2013. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

a mi lagzinkon volt 3hos baba, ejfelig ott voltak. Volt nagyon csendes hely is, ott altattak, a mama vagy valaki mas mindig vele volt. Az anyuka es apuka is nagyon jol ereztek magukat, szerintem a mama sem banta, hogy o volt a bebicsosz. Volt nekik szoba berelve, nyugodt helyen tudta szoptatni.

En viszont olyan tipus vagyok, aki nem tud nyugodtan ellenni igy, most megyunk masfel evessel lagziba, de ugy, hogy az esti furdesre, 8 utan jovunk haza.

Neked kell tudni, mennyire tudnal felszabadult lenni, lesz e hely ahova el tudsz vonulni a hangos zene elol a kicsivel

2013. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném, és nem ettől lesz valaki félős vagy vagány, hogy két hósan elviszik egy ilyen nagy hacacáréra.

Szerintem menjetek el nélküle éjfélig, vagy ahogy nektek jólesik ottlenni- hidd el neked is jót fog tenni egy kis kikapcsolódás. Főleg ha van megbízható személy, akire tutira rá mered hagyni a kicsidet.

Nekem 7hetes volt a fiam, mikor mi is elmentünk lakodalomba- de mi 200km-re, ott is aludtunk, és tesómék anyukámmal tökéletesen ellátták a babát. Volt ennivalója- szóval semmi gond nem volt.

Nemrég voltunk egy lakodalomban ahol anyuka a párhónapos babájával volt- és hát... persze édes volt meg minden- de én nagyon sajnáltam. Sokat sírt, az anyja lényegében egész este a babakocsit tolta, vagy éppen dajkálta- enni alig tudott.

Hát nem tudom- természtesen nektek kell eldönteni, de én nem vinném el a helyedben. Neki még nincs erre szüksége hidd el.

2013. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Barátnőm is hozni fogja az akkor kb 4-6 hetes babóját az augusztusi lagzira ahova majd megyünk. Szerintem ebben nincs semmi gáz. Te tudod mi a gyerkőc napirendje, milyen a temperamentuma, mennyit alszik egyhuzamban, mennyire borítaná fel a napirendjét stb. Simán lehet, hogy végigalussza az egészet, elnézelődik, élvezi a felhajtást, a színes dekorációt stb, és asszem teljesen logikus, hogy nem a zenekar mellett fogtok helyet kapni vele.

Az, hogy a menyasszonytól elveszed a figyelmet, elég nevetséges. A "mi" menyasszonyunknak az esne rosszul, h ez miatt lemaradnának a nagy napjáról. Gondolom a férjeddel együtt mentek, ha esetleg nyűgösködik a baba a ceremónia közben, akkor az akinek távolabbi ismerősei, elviheti picit sétálni, így meg, hogy 2 percre laktok, főleg nem kérdéses az egész.

2013. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Babeli Zurzavar ***** válasza:
82%
picit nagyobb,4 hos volt a fiam amikor lagziba vittuk. A kezdetektol ugy neveljuk, hogy O csoppent kozenk, Neki legalabb annyit kell alkakmazkodnia hozzank, mint viszont. Az elso perctol megyunk mindenhova,miatta nem maradtunk el sehonnan,DE hiaba fert a napirendjebe a lagzi,hiaba aludta vegig a vacsit, a menyasszonytancot, hiaba volt sajat szobank a hotelben, ha felre akartunk vonulni, en megsem ereztem jol magam! vegig nyugnek ereztem az egesz szituacuot, nem tudtam elengedni magam. Ha javasolhatom, menjetek el, bulizzatok egy nagyot de a Manot hagyjatok egy megbizhato valakire otthon!
2013. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Felesleges egy ilyen kicsi gyerek esküvőre. Ki örülne, ha sírna a pici a templomban. Szerintem kellemetlen, a jegyespárnak meg eleve idegesítő. Nekünk most lesz a lagzink, és abban a hónapban fog szülni az egyik ismerős. Mi nem szeretnénk, ha a pár hetes csecsemőjét hozná. A másik, hogy ilyen pici korban hamarabb kap el fertőzéseket. Egy lagzi.. Hát én tuti nem vinném. Diszkóba sem viszi el az anyuka a picijét, nemde?
2013. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!