Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vennénk a lányomnak meg...

Most vennénk a lányomnak meg az első cipőjét! Szandit vegyünk vagy még zártat?

Figyelt kérdés
Ha kicsit hűvösebb lenne zoknival adnám rá a szandit,nagyon rossz időbe meg ugysem megyünk sehova. elephanten cipőre gondoltam. Köszi
2013. máj. 21. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én vennèk egy szandit, meg egy balerínát neki, ami félig zárt!

20 fokban is kiviszed gondolom a gyereket, akkor hideg a zokni szandival.

1 pár cipővel nem úszod meg a nyarat!!!

2013. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szandit! Olyan hidegek már úgysem lesznek! Nem éri meg cipőt venni!
2013. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 fajtát vennék mindenképpen. 1 cipő valóban nem elég.

Mert van, hogy 40 fok meleg lesz, akkor jó lesz a szandál, de mikor egy esős nap után visszahűl a levegő, esetleg mennetek kell valahová, akkor meg jobb egy cipő, ami zártabb és amiben nem fázik a lába olyankor.

2013. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is minimum 2 pár kell, mert az egyik lehet a koszolós, a másik az ünneplősebb, vásárlós. Viszont tapasztalat alapján csak olyat vegyél, amiből nem tudja kihúzni a lábát, mert akkor neked lesz fárasztó mindig visszatenni és ellenőrizni, hogy rajta van e a lábán. :) Meg inkább legyen még zártabb, vannak olyanok, amiknek van az orránál is egy kis anyag, mert belerúghat valamibe, stb. :) (És egy elephanten árán vehetsz két nem olyan drága, de ugyanolyan jó minőségű cipőt.)
2013. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős a lányod? ácsorog már? már lépeget is? elindult már? kocsicipőnek szinte mindegy milyen, de elsőlépés cipőnek nem.

én azért vennék neki zártat is, ami bokáig fogja a lábát, mert az első lépéseknél ez is fontos.

lényeg, hogy bőr legyen, és puha a talpa.

2013. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13 hónapos,már szinte csak sétál,alig mászik. az a baj,hogy első cipőnek mindenképpen jobb minőségűt szeretnék,ami ugye 8-9 ezernél kezdődik,viszont nem fogok tudni most ebből szandit is meg zártat is venni. :( van egy kocsicipője,ami zárt,abba szokott most az udvaron sétálgatni. Meg olyan hamar kinövik,most ha veszek ma egy zártat,de csak 1 hónap múlva tudom ráadni? Nem tudom mit csináljak. :(
2013. máj. 21. 10:42
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] Szerintetek? Mostanra nem lenne jó? Annyira nem nyitott,de nem is zárt.
2013. máj. 21. 10:52
 8/10 anonim ***** válasza:
EZ tökéletes lesz.
2013. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most nézem,persze nálunk nem kapható. Tudtok méh olyan cipőt,aminek hajlékony a talpa,de nincsen benne harántemelő?
2013. máj. 21. 12:06
 10/10 anonim ***** válasza:

a krokodil corso (sabastiano) cipőboltokban szokott lenni nagyon jó minőségű (természetesen bőr és puha talpú), de lényegesen olcsóbb kiscipő.

nekem a Maus cipőt is ajánlották, és ennek a fele/harmadába kerül.

www.tanodacipo.hu


maus, szamos is kaphatóak a krokodil cipőboltban, nézd meg, hogy nálatok van-e a közelben.


remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!