Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honaposan allni nincs tul...

6 honaposan allni nincs tul hamar?

Figyelt kérdés
Lanyom 6 honapos es 3 napja azt csinalja, hogy ha ul es fogom a kezet, felhuzza magat gugolasba, majd kinyomja a labacskait es hip-hop mar all is. nincs ez tul hamar hogy mar alljon?

#honaposan
2013. máj. 21. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
TĂŠglĂĄt a hĂĄtĂĄra?nem mindegy,hogy magĂĄtĂłl Ăźl vagy Ăźltetik..hĂĄt az ĂŠn babĂĄm(mĂĄsodik)magĂĄtĂłl mĂŠg nem Ăźl fel,de ha leĂźltetem stabilan Ăźl,ĂŠs Ăşgy jĂĄtszik,ha lefektetem ĂźvĂślt,biztos hagynom kĂŠne ĂźvĂślteni..akkor a babakocsiban csak fekĂźdnie lenne szabad egy 7 hĂłnaposnak?
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer,szóval téglát kötni a hátára..Akkor az 7 hónaposomnak is kéne,mert magától ugyan még nem ül fel,de ha leültetem stabilan ül,és úgy játszik fekve üvölt,de akkor biztos hagynom kéne üvölteni,az biztos nem árt neki!!Ja, és akkor a babakocsiban is csak feküdnie kéne,tán le kéne kötöznöm ,és nem kéne foglalkoznom vele,hogy húzza fel magát és üvölt?Annyi ilyet látok,hogy 8 hónaposan még fekszik a kocsiban,aztán még 14-16 hónaposan sem jár,mert visszatartják őket!!
2013. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is szeretem, h feltesznek egy kérdést, és ha nem olyan választ kapnak, amit hallani szeretnének, még mi vagyunk a bunkók, h le merjük írni a szerintünk helyes választ. röhej :D
2013. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem azzal van a gond h mit irtatok, hanem azzal h a babam all es akkor mit csinaljak vele. mindenki jon h biztos eroltetem, meg nem szabad stb. MIT CSINALJAK???

ha fekszik ordit. ha huzza fel magat akkor ezek szerint nyomjam vissza???? hagyjuk azt a gyereket hagy orditson!!!!

2013. máj. 21. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!