Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fárasztanak ezzel...

Miért fárasztanak ezzel állandóan? Védőnő, orvos is!

Figyelt kérdés
4,5 hós a babám,tápszeres és állandóan azzal nyaggatnak,hogy a kicsinek már csak napi 5x kellene ennie naponta,tehát minimum csak 4 óránként,mert ezt neki már ki kellene bírnia!az én babám még 3 és 3,5 óránként eszik,de éjszaka nem kel fel!lefekszik 7-8kor aludni és legelőx hajnal 4 fele kel fel enni,utána még alszik 6ig!ha nem kap ennyi időnként enni,skkor képes éjszaka is plussz 2x felkelni,mert éhes!próbáltam már kitolni neki,de 3,5 óra után,h elkezdem etetni majd meg fullad úgy szívja cumisüvegből,mert már annyira éhes szegény...szent írás az,hogy 4 óránként egyen szerencsétlen gyerek?hol van akkor az az elv,hogy igény szerinti szoptatás/etetés???ki vagyok már tőlük!nem akarom éheztetni a gyereket csak mert ők azt mondják!
2013. máj. 21. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Had mondják a magukét! A gyermeked a fontos, és ahogy ő éhes, úgy kapjon enni. Az orvos is és a védőnő is elmegy. A gyermeked viszont veled van, és az ő igényei fontosabbak, mint a doki és a védőnő papírforma etetése. Én is etetném, ha éhes.
2013. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt,h. 4 óránként eszik, vagy csak bólogass beleegyezően mikor mondják.

Engem is kikészít néha a védőnő olyan baromságokat mond, szerinte egy kisbabának nem szabad fejlődésben eltérnie attól, amit a tankönyvek írnak.

Alig várom, hogy többé ne kelljen hozzá menni, de ez még messze van sajnos.

2013. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze bólógatni kell nekik! De te ismered a babádat, úgy csináld ahogy neki jó! Én akkor adok neki ha éhes, nem kötöm időhöz,(kb ugyanakkor van mindennap fél óra +-) így elkerüljük a felesleges sírásokat. Ne éheztesd a gyerekedet!
2013. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Amikor éhes a babád akkor etesd meg nem kell mindent betartani amit mondanak.Az én babám is tápszert eszik 4,5hósan 3valamikor 2óránként is evett.ha megkérdezi az orvos vagy a védőnő akkor mond azt amit hallani akarnak én is mindig ezt teszem.
2013. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak bólogass mindenre amit mondd!Az enyém 5 hónaposan is 2 óránként szopizott vagyis úgy ahogy igényelte!Csináld úgy ahogy jónak látod
2013. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyen amennyit kér! Úgy csinálnak ezek a védőnők, mintha belelátnának a gyerek gyomrába. Mennyit eszik? Az enyém 7 hónapos, de 3 hónapos kora óta napi 5x eszik, de 200at!
2013. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel, ha éhes, etesd meg.

Nekem anno azt is mondta a védőnő, hogy max 3 hónapig szoptassak, mert csúnya lesz a cicim... :( mindig mikor jött, vagy mentünk hozzá és kérdezte, tisztára elhűlt, hogy nemcsak, hogy szoptatok, hanem még tejleadó is vagyok. (11 hónapig) a végén már csak pofákat vágott, mikor mondtam neki, hogy hagyja már, mert az én dolgom.

2013. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úristen pont a védőnő mond ilyet,hogy csak 3 hónapig szoptasd a babád mert megcsúnyul a cicid???? Jézusom.......


Az én kisfiam is még cicizik is, és majdnem 9 hónaposan jó ha 3 és fél órát kibír 2 evés közt..Etesd nyugodtan a saját tempótokban, nem lesz szerintem semmi gond, nincs két egyforma bébi!!

2013. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu, én a végén mosolyogtam és bólogattam, mindenki gondoljon amit akar, az én babám ne sírjon egy órát még mert éhes, csak h négy óránként egyen. Pláne ha éjjel meg alszik...Édes istenem ezek a védőnök néha....
2013. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a súlya miatt aggódnak? mekkora a babád?
2013. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!