Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fárasztanak ezzel...

Miért fárasztanak ezzel állandóan? Védőnő, orvos is!

Figyelt kérdés
4,5 hós a babám,tápszeres és állandóan azzal nyaggatnak,hogy a kicsinek már csak napi 5x kellene ennie naponta,tehát minimum csak 4 óránként,mert ezt neki már ki kellene bírnia!az én babám még 3 és 3,5 óránként eszik,de éjszaka nem kel fel!lefekszik 7-8kor aludni és legelőx hajnal 4 fele kel fel enni,utána még alszik 6ig!ha nem kap ennyi időnként enni,skkor képes éjszaka is plussz 2x felkelni,mert éhes!próbáltam már kitolni neki,de 3,5 óra után,h elkezdem etetni majd meg fullad úgy szívja cumisüvegből,mert már annyira éhes szegény...szent írás az,hogy 4 óránként egyen szerencsétlen gyerek?hol van akkor az az elv,hogy igény szerinti szoptatás/etetés???ki vagyok már tőlük!nem akarom éheztetni a gyereket csak mert ők azt mondják!
2013. máj. 21. 11:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát épp ez az,hogy már azt mondták rá,hogy majdnem kórosan sovány a hosszához képest! :( 64 cm hosszú és alig 5,5 kg!ha nem etetem 3 óránként még le is fogyhat...
2013. máj. 21. 19:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Annyiszor adj neki amennyiszer éhes. És tényleg csak bólogass és mond azt amit hallani akarnak. Akkor békén hagynak. Szerencsém van hogy nekübk olyan jó védőnőnk van.
2013. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!