Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 3hetes babánk nem nyugszik...

Ha 3hetes babánk nem nyugszik meg amig ki nem veszem az ágyából akkor sem ha nem éhes, nem szomjas, pelenka tiszta, hasika nem fáj. Akkor vegyem ki egyfolytában?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni?
2008. jún. 18. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de mit vársz tőle? Játszon? Azt még nem tud. Nézelőjön? 3 hetesen a figyelmét bármi csak pár percre köti le, ha leköti. Rád vágyik, most bújt ki a pocakodból, miért baj ez? Anya lettél, van egy kis lélek, aki minden idegszálával téged akar, ne legyen ez terhes...Ez egy ilyen időszak, minden anya átesik rajta, pihenj, amikor alszik, de ha fent van és sír akkor vedd ki az ágyból, ne hagyd sírni. Hétről hétre jobb lesz és most még nem tudod felkapatni. Gartulálok a babádhoz!:-)
2008. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert azért nem nyugszik meg, mert RÁD van szüksége. Ez "csak " pár hónap, de próbálj örülni neki! és próbálj megnyugodni, mert a nyugalmadat ő is megérzi, és akkor valamelyest javulni fog a helyzet. S hogy mit lehet tenni? Várni, mag nagyobb nem lesz, és elfoglalja magát. Ha éjszaka csinálja, nyugodtan fektesd magad mellé, legalább amíg elalszik, így te is tudsz majd pihenni!
2008. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
hát nem tudom. én hagyom sírni egy kicsit és általában magátol elalszik. mikor kikapkodtam egy időbe akkor síros volt és csak kézbe volt el így meg most magába is elvan kicsit és hozzáteszem magátol alszik el este és nap közbe is nem kell orákig cipelgetni. sztem jobb így mert később mikor nagyobbblesz hogy ringatom orákig?! nem baj ha kicsit sír. mi 1.5hónaposak vagyunk
2008. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!