Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem kell már K vitamin...

Tényleg nem kell már K vitamin (Konakion) 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Elfogyott 4 hónaposan az utolsó ampulla, most 5 hónaposan rákérdeztem a védőnőnél, azt mondta már nem szoktak adni nekik ha elfogy.

Kizárólag anyatejes a lányom, aggódom, hogy a védőnő baromságot mondott.

Ti hogy tudjátok, kell, vagy nem?


2013. máj. 21. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam is anyatejes volt 9 hónapig,de neki sem kellett többet adni mert 5 és fél hónaposan elkezdtük a hozzátáplálást, nekünk is a doki és a védőnő mondta,1doboz fogyott el.
2013. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár nem lettem okosabb :)

Ahány orvos, védőnő, annyifélét mond.

A baj az, hogy nem tudom mivel teszek jót, ha nem adom, vagy kierőltetek egy receptet és adom.

2013. máj. 21. 21:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 5 ampulla van a dobozban. Tehát, a baba kap 1,2,3,4,5 hónaposan. 6 hónapos korától pedig hozzátáplálod és onnan megkapja a vitaminokat.

Nektek hogyhogy elfogyott 4 hónaposan? A mi fiúk 1-én született és én pl mindig 1-én adtam neki.

2013. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy fogyott el nektek olyan hamar.

De szerintem nem kell több, 5 v 6 ampulla van benne, az elég.

2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

5 ampulla van a dobozban.

Az elsőt 8 naposan kapta és onnantól számítva még 4 adag maradt, tehát az utolsót 4 hónaposan és 8 naposan kapta meg.

A doki mondta, hogy így adjuk.

2013. máj. 21. 22:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is most fogyott el 4,5 hónaposan mert hiába 5 ampulla ugyanúgy kellett beadni mint nektek. Azt mondták, hogy nem kell több ha elfogyott. De ahogy a válaszokat olvasgatom ez sem egységes:-(
2013. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban adtak egyet, plusz 1 dobozzal váltottam ki én. Így talán 6 db fogyott összesen.
2013. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!