Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem kell már K vitamin...

Tényleg nem kell már K vitamin (Konakion) 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Elfogyott 4 hónaposan az utolsó ampulla, most 5 hónaposan rákérdeztem a védőnőnél, azt mondta már nem szoktak adni nekik ha elfogy.

Kizárólag anyatejes a lányom, aggódom, hogy a védőnő baromságot mondott.

Ti hogy tudjátok, kell, vagy nem?


2013. máj. 21. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hány ampulla van a dobozban, de azt mind be kell adni,utána már nem kell több.
2013. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, míg nem táplálod hozzá és nem kap tápeszert, szóval amíg csak anyatejes, addig kell neki adni.
2013. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy elfogyott mind az 5 ampulla 4,5 hónapos korában.

5 hónapos korában rákérdeztem, a védőnő tudja, hogy csakis anyatejet eszik és nem is tervezem hozzátáplálni 6 hónapos kora előtt, mégis azt mondta, hogy ha elfogyott, nem kell többet adni neki.

Rettentő dühös vagyok most, már 2 héttel elmúlt 5 hónapos a lányom, rég be kellett volna adni neki a vitamint???

2013. máj. 21. 20:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Az enyém most 4 hónapos.Ma kapta meg az utolsót.

Nekem azt mondta a doktornő,hogy nem kell neki több.

2013. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, és az enyém is csak anyatejes!!
2013. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De amugy addig kell neki adni,amíg csak anyatejes,ha elkezded hozzátáplálni akkor nem kell neki.


Ugyanis az anyatejben nincs K vitamin,de ha elkezded hozzátáplálni az ételekben már van.

2013. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is hozzátáplálásig adtam, 4 hós koráig !
2013. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő és a doktornő is azt mondta, h amíg nagyobb részben anyatejet kap, addig kell... Azért érdekes, h ez nem egységes?
2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Anno nekem is azt mondták, hogy addig kapja, amíg csak anyatejet eszik, kortól függetlenül.
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy adjam amennyi a csomagban van, és kész. Igazából ha a hozzátáplálás kezdetéig kéne, akkor 1-2 hónapunk maradhatott ki. Talán túléljük valahogy.
2013. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!