Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lenne? Kúszás mászás,...

Ez mi lenne? Kúszás mászás, vagy mi lesz belőle?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, másfél hónapja forog mindkét irányba. Gyorsan megtanulta, most pedig egy hete azzal próbálkozik hogy hasra fordul, a fejét és a kezét leteszi az ágyra, a popóját felnyomja, így ugye feltérdel, közbe a feje és a keze még mindíg lent van az ágyon, fel sem emeli, és a lábával tolja magát előre, halad is előre szépen lassan, mikor megunja akkor simán lecsúsztatja a térdét, felelmeli a fejét, és a könyökére támaszkodik, aztán megint kezdi előlről. Remélem érthetően írtam le. Szerintetek mi lesz ebből ?
2013. máj. 22. 09:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=bENrcBJfpZc&feature=youtu.be


kb így csinálja a babám is, csak nem támaszkodik a könyökén, hanem a keze ki van nyújtva.

2013. máj. 22. 09:26
 2/12 anonim ***** válasza:

Az enyém is 5 hónapos és ugyanezt csinálja, mint a tied. Szerintem ebből 1--2 hét és mászás lesz. De első baba, így én sem tudom. Mondjuk ő már állni is nagyon szeretne. Ha

úgy fektetem, hogy a mellkasa a combomon van, akkor tolja ki magát állásba, és már ölben sincs el ülve, hanem nyomja ki a lábait és állni szeretne. Alig tudom visszaültetni, hogy még ne álljon, mert nem tesz jót...

2013. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, az én babám is szeretne már állni, de én még ezt nem is mondtam senkinek, mert még a végén hülyének néznek hogy 5 hónapos baba állni akar :)) Na kíváncsi leszek mi lesz ebből..
2013. máj. 22. 10:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez valószinű,hogy kúszás kezdete.A mászást ez előzi meg,a ringatózás(kutyázás)térdelve,karon támaszkodva.

http://www.youtube.com/watch?v=KDznbdlolig

2013. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ebből még inkább kúszás lesz. A mászást a kutyázás előzi meg, úgy, ahogy az előző írta. Nálunk például több, mint egy hónapig kutyázott a fiam, mikorra elkezdett mászni. Ő például előbb állt fel, mint mászott. Ez kb. 9 hónapos korában volt.
2013. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a kisfiam! Olyan aranyosak :).
2013. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapja ezt csinálja, de még nem indult meg, 7 hónapos. :)
2013. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2 hónapig csinálta ezt, majd 7 hónaposan produkált valami kúszásféleséget. Először hátra indult meg, majd körbe-körbe, mostmár megy minden irányba. Most a kutyázás a kedvenc időtöltése, na meg persze az ülés. 8 hónapos múlt.
2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kíváncsi leszek mi lesz belőle, és mikor :)
2013. máj. 22. 12:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes mert az én kisfiam 7 hónapos, 1 hónapja kutyázik, de kúszni nem kúszik, és detto ugyanazt kezdte el csinálni Kedves Kérdező 2 hete, mint a te babád. Akkor most nálam pl kúszni is meg mászni is akarna?
2013. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!