Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most kúszás mászás vagy...

Ez most kúszás mászás vagy még semmi? Videó lent


2013. ápr. 25. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis mókus!

Ez már kúszás a javából, csak szegény azon a kis helyen, puha ágyon nem halad semerre!

Tegyetek habtapit, takarót a földre, jön a jó idő, és ott gyakorlatozhat kedvére.

Mennyi idős?

2013. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

5,5 hónapos de ezt már 2 hete csinálja csak nem tudtam hogy most ez mi is akar lenni :)


mert a kezét nem nagyon használja ami a videón is látszik és nem a játékaihoz megy hanem oda ahova pont akar

hiába teszek játékot elé az nem érdekli :) :S

2013. ápr. 25. 09:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes, csak le kéne tenni a földre, mert ott tudna is haladni, meg könnyebb lenne neki négykézláb állnia, nem süpped bele az ágyba!
2013. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jaj, annyira édes!!!

Ez már kúszás lesz, az én kisfiam is így kezdte 5 hónaposan.

2013. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nevezném "klasszikus kúszásnak", de haladni tud, és ez a lényeg. Inkább forog, meg "nyomakodik".


Legkisebb gyerekem pont ilyeneket csinált, aztán egyből mászásra váltott. Pacizni (=kutyázni) nem szokott?


Abban egyet értek elsővel, hogy keményebb felületre kellene tenni, vagy az ágy is jó lehet, de az ilyen gyűrődős takarókat le kellene venni.

2013. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kúszás-féleség:)) de édes:)) és gurulás is van, ami szintén nagyon jó és fontos! Nappal polifomot tennék padlóra, szigetel és kemény, rá egy lepedőt, egy nagyobb helyet elkerítve, hamar kitornázza az izmait, a kis tornászbajnok!
2013. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Olyat szokott csinalni,hogy maga alá húzza a lábait a popóját felemeli és egy-kettőt rugózik de a kis keze meg teljesen a földön van,nem nyomja ki a mellkasát.

Bár tegnap 3x sikerült neki de par másodperc alatt vissza is tette a földre.


Van habszivacsa de ha rá rakom nem csinal ' semmit' illetve de de csak annyit hogy kórbe körbe forog rajta és hátrafele tolja magát nem előre

Hiaba teszek elé játekot csak hátra halad :-)

2013. ápr. 25. 09:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Mikor lehet ebből rendes kúszas szerintetek?
2013. ápr. 25. 09:56
 9/17 anonim ***** válasza:
jaj de kis cuki, ahogy felnyomja a kis popsiját :) sztem is haladna már keményebb felületen
2013. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Oh zabálnivaló!! Az én kisfiam 4,5 hónapos és most kezdi így emelgetni a popsiját, próbál hasról hátra fordulni. Nemsokára ott lesz, ahol a te picid. Nagyon édes!!
2013. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!