Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba mozgásfejlődése...

7 hónapos baba mozgásfejlődése? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Baj ha a 7 hónapos babám se nem kúszik,se nem mászik,nem kutyázik,nem repülőzik és nem ül? Ismerős anyukák,akiknek ilyen korú a babájuk,már mind arról számolnak be,hogy ezek közül valamelyiket,vagy mindet csinálja már. Normális,hogy az enyém egyiket sem? Forogni forog és a hasán is szépen kiemeli a felsőtestét,hasán 180fokban fordul,de semmi több.

2013. ápr. 16. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős, ő is csak forogva közlekedik, kiemeli magát hason és ennyi.. A védőnőnk szerint még ráér a többivel.
2013. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem baj
2013. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
ha mást még nem is,de kúsznia lassan kellene.ha egy hónap múlva sem csinálja,én elvinném Dévényeshez.azért mindkét irányba fordul igaz?
2013. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

egy masik kerdeshez most talaltam neked is hasznos lehet

[link] es neked is leirom, hogy a korbe haladas kuszasnak szamit, es ugyes ha kiemeli a felso testet lassan majd abbol lesz a maszas, lehet a talajtorlos kuszas ki is fog nala maradni

2013. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Forog vagy fordul?nem mind1!
2013. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/mozgasfejlesztes#p/u


nem gond, de gyakorolhattok :)

enyém is csak 9 hónaposan kúszott, el is vittem konduktorhoz, azt mondta makk egészséges, de gyakorolni kell vele kicsit, hogy viszonylag sokáig másszon még, mielőtt feláll.

2013. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért írtam,hogy forog és fordul mert mind a kettőt csinálja. Forogni forog,mindkét irányba,hasról hátra,hátról hasra, illetve a hasán pedig fordul 180 fokban. Nem tudom,hogy fogalmazzam meg másként,remélem azért érthető :( Gyakorolni én is szoktam vele ezeket a mozgásfejlődéses videókat. Akkor lehet,hogy nála kúszás szintjén ennyi lesz,és nem fog kúszva haladni? Mindenkinek köszönöm szépen a választ,nagyon hasznosak és már olvasom is a kismamablogot! Köszönöm!
2013. ápr. 17. 08:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még egyszer,nagyon hasznos volt,tehát amit jelenleg csinál,hogy a hasán fordul,ha máshol van a játéka pl,akkor az már kúszásnak nevezhető? Ez kicsit megnyugtatott azért :) Rugós hintánk is van szerencsére,akkor majd gyakrabban teszem bele :) Köszönöm szépen,örök hálám a válaszokért!
2013. ápr. 17. 08:30
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet nem fog többet kúszni,kisfiam nem is kúszott egyáltalán,egyből mászott...
2013. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!