Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok már a Hotel Fagosba,...

Voltatok már a Hotel Fagosba, Sopronba? Milyen hely? Bababarát? Gyerekmedencéje milyen? Véleményeket és képeket is várnék.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


A Fagus-ra gondolsz?

Mi tavaly voltunk ott,de még akkor nem volt meg a babánk,így azt nem tudom,hogy milyen lehetett volna,ha kicsivel lettünk volna. De amúgy nagyon klassz a szálloda. Képeket nem tudok küldeni,de menj fel az oldalukra,és ott megnézheted. Amúgy gyermekmedencéje az nincs,viszont van 2 pezsgőfürdője,ami kicsi medencének számít. Meg van egy nagy,amit inkább csak úszásra használtak,de az hideg is volt nekem..Van játszótere,meg egy kis tavacskája,meg ilyenek..De mondom..menj fel az oldalukra,ott többet megtudsz.. :)

2009. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt se tudja mit kérdez.

Fagos vagy Fagus..

Siófok vagy Sopron.....


A kérdező érti!

2009. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


És igen... Sopron és nem Siófok, ahogy tegnap írtad.


Egyébként google ilyenkor sokat segít.

2009. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 11:45-ös. Tudom, hogy mit kérdezek, köszi
2009. okt. 4. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Neked pedig miért kell privát üzenetben kötözködni???

De... mielőtt kérdezek valamit ÉN utánanézek a neten és próbálok nem hülyeséget kérdezni!

2009. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11.45-ös vagyok.


Ha tudnád,Drágám,nem kérdeznél hülyeséget!!!!


És miért kell privátba kötözködnöd?

2009. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!