Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a dm-es babylov...

Mennyibe kerül a dm-es babylove 2es tápszer? Milyen tapasztalatotok van ezzel a tápszerrel kapcsolatban? és a tejpép?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tejpépet használom csak, de nagyon jó minőségű! Összehasonlítottam a többivel, és ez a leglaktatóbb. A lányom nagyon szereti. Árban pedig csak a Rossmann-os jobb. A Rossmannos 449, a DM-es 499 szokott lenni.
2009. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1399ft ha jól emlékszem,én azt adtam a lányomnak,most már a 3-asat eszi.Szerintem jó tápi,anno megmutattam a védőnőnek és nem kifogásolta,összetételben olyan,mint a milupa annyi hogy nem HA.A tejpépet is szereti,a vaniliásat szoktam venni,abba keverek neki gyümit.
2009. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én eddig mindenből Milupát adtam neki-tápszerből és tejpépből is-de 1 hete a Dm-est veszem.Simán átállt,és ízlik is neki.Tejpépből a vaníliást és a banánost adom neki.10 hós a babám.
2009. márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 25. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsónak tűnik a Babylove tápszer, de nem az, majdnem kétszer akkor a mérőkanala, mint a többi tápszernek. Lemértem: 5 gramm fér bele, míg a Humananak, a Beba vagy a Milupa 3 grammos mérőkanalat vesz alapnak. A Babylove tehát sokkal gyorsabban fog fogyni.
2011. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!