Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája háztartási baleset miatt kórházba került, és ezért kiment a gyámügy?

Figyelt kérdés
Nekünk sajnos volt, és kíváncsi lennék mi van ilyenkor?
2009. okt. 3. 21:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én két évesen tenyereltem bele a forró vizbe,volt kint rendörség,de anyukám meguszta egy figyelmeztetéssel.Egy barátomat az anyukája 5 éves korában véletlenül leforrázta,mert letört a fazék füle.14 hónap felfüggesztettet kapott.
2009. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2-vel ezelőtti voltam,köszi az infokat,ezeket nem tudtam...
2009. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jaj szegények,nem elég a maga baja az embernek még fenáll a veszélye hogy esetleg meg is büntetik!azok meg akik embertölnek ülnek 4 évet,én jónak látom,hogy vigyázzanak a kiskorura,és azt se bánom ha bárki kijön,ez a dolga,de a felfüggesztetett erősnek tartom.gondolom gondatlanságból elkövetett veszélyeztetés lehet az ok.ez rémes.kitartás,nálatok még biztos nem lesz semmi,csak ne legyetek a hatóságokkal ingerültek a dolgukat végzik.kitartást.és jobbulást.
2009. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
te jó ég! vajon az összes cigányhoz is kijárnak a gyámügyesek???
2009. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én CIGÁNY vagyok és hozzám nem jött a gyámühy.de szerintem ez csunya válasz volt
2009. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ami késik, nem múlik ;)
2009. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem attól félek, hogy találnak valamit, mert nincs mit, hanem attól félek, hogy nehogy belelássanak olyat ami nincs. Várom őket, remélem hamar túl leszek rajtuk, és minden rendben lesz. Tudom hogy csak a munkájukat végzik. Csak a bizonytalanságot nem szeretem, hogy vajon mikor jönnek, küldenek előtte levelet? Na mindegy, tele vagyok még kérdésekkel:)
2009. okt. 9. 20:58
 18/19 anonim ***** válasza:
szia,voltak kint,mi volt???
2009. okt. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem, még nem voltak, de gondolom nem kapkodják el...Biztos van egy csomó dolguk és azokat veszik előre akiknél tuti gáz van...
2009. nov. 2. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!