Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól eszik ritkábban egy...

Mikortól eszik ritkábban egy baba?

Figyelt kérdés
kislányunk 2 hós lesz 2-án, nappal 3 óránként adunk neki enni. honnan fogom tudni, h. kevesebbet igényel? nekem annyira egyformán sír, sajnos nem tudom megkülönböztetni a sírásokat. ha épp evésidőben sír, adok neki. múltkor elnéztem az órát és 2 óra múlva etettem, de ugyanúgy behúzta az adagját...
2013. máj. 22. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

2 hónapos még nagyon pici szerintem ha sír és nem tudod lenyugtatni máshogy, nem nyugszik meg peluscsere ringatás után sem (nincs melege nem fázik) akkor szoptasd meg. Én a kisfiamat 3-4 hónapos koráig óránként szoptattam, mert annyit sírt. Kb 4 hónaposan ismertem ki, hogy mikor mi a baja :) azóta 2,5-3 óránként szoptatom.


Ha dörzsöli a szemét akkor álmos pld.

Hidd el idővel kiismered, de a szoptatással ártani nem ártassz.

2013. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányom éhes sirása a neee neee volt,az álmos meg eee(szünet) eeee.-etesd ha éhes:)
2013. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!