Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30- as heteim elejetol sokat...

30- as heteim elejetol sokat kemenyedtem. Ket napja alig. Tegnap 3x ma meg egyszer sem. A baba is lelassult mozgasban. Ha mozog akkor erosen csak ritkabban. Jelenthet valamit? Jo lenne mar szulni.38+3 km. Volt mas is hasonlo helyzetben? Mikor szult?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem néha lelassult a mozgás, néha meg sokat mozgott felváltva. Én túlhordtam, nagy baba volt. Gondolom nézik rendszeresen a szívhangját a babának, ha az rendben, akkor lehet hogy szülni fogsz, azért érzed ezeket.
2011. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

38+3 hetes kismami vagyok én is. az a helyzet hogy én is sokat keményedtem, azt nem jegyeztem meg hogy mikortól,de mostanában alig mozog a bébink, valószínű hogy a front miatt is lehet.Az én pocilakóm is ha megmozdul akkor erőteljesebben de kevesebbet, előfordulhat hogy már elég kevés a helye, így nem sűrűn és sokat, de annál erősebben érzed a mozgását, forgolódását.

hol fogsz szülni!?

2011. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 24 héttől rengeteget keményedtem, feküdtem is főleg. Aztán utolsó hónapban szinte 0 keményedés, 40 hét megvolt. Minden baba lelassul már ilyenkor, semmit nem jósolnak a leírtak a szülési időpontodról szerintem :)
2011. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!