Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejlödési rendellenesség?

Fejlödési rendellenesség?

Figyelt kérdés
Babàm 6 honapos,megfordul hàtrol hasra,vissza még nem,viszont felül.De csak a babakocsijàban tud felülni,szönyegen,àgyon nem,csak ha kitàmasztom.Ez nagy baj?
2009. okt. 4. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tegnap is kiraktad a kérdést:)Azt hittem megnyugodtál:)

Még mindig azt mondom,hogy buta barátnőd van és nagyon ügyes babád:)

2009. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babakocsiban nyilván meg tud kapaszkodni és felhúzza magát.A végeredmény ugyan ülő helyzet,de ez nem felülés.

Ágyon,szőnyegen persze,hogy nem ül fel.A babáknak nem hasizomból kell felülniük,hééékás!!!Majd a mászásból alakul ki szépen, a maga idejében,"kiül" mászóhelyzetből.6 hónaposan ezt azért ne várd még tőle(oké,van gyerek,aki már ilyenkor simán mászik,ül,de nem ez az átlag)

Az,hogy "fejlődési rendellenesség" sürgősen verd ki az agyadból és örülj neki,hogy nem is tudod pontosan a kifejezés értelmét!

2009. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a felülés nem egyenlő azzal, hogy felhúzza magát ülő helyzetbe! a felülés azt jelenti, hogy teljesen vízszintes placcon magától felül úgy, hoyg semmibe sem kapaszkodik!!! ez 8-9 hónapos korban normális!
2009. okt. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem én tettem fel de hasznos a vàlasz!
2009. okt. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!