Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom elmulasztani...

Mivel tudom elmulasztani babám csuklását?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Itass vele vizet,teàt.Nàlam ha ez se mullasztja el,akkor adog neki enni(tàpszer)segiteni szokott.
2009. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!Ő csak cicis szerencsére!a víz nem kell neki ,a teát sem akarja nagyon elfogadni és a cici sem jön be mindig!
2009. okt. 4. 09:21
 3/9 anonim ***** válasza:
cebion csepp
2009. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
eZ csak téged zavar,őt nem. Békén kell hagyni,abbamarad úgyis. Tele a pocak,felnyomja a még erőtlen rekeszizmot,ettől a csuklás.
2009. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is nagyon gyakori a csuklás. Mi citrom levét vagy cebiont szoktunk adni neki ha nem akar elmúlni, aztán vagy bejön vagy nem:)

2009. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! az én lányom is nagyon csuklós,és sokszor nem fogad el ilyenkor se cicit,se teát.ilyenkor friss citrom levet szoktam én is adni.az estek 80%-ban elmulasztja.ha meg nem akkor hagyom...és elmullik magától.
2009. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
a citromlé hirtelen gégezáródást okozhat, kérdezzetek meg nyugodtan erről egy fül-orr gégészt! Nem kéne! Ráadásul citrusokat sem adunk jó darabig a babáknak!
2009. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Semmit nem kell tenni, majd elmúlik.

Ha nagyon akarod, ciciztesd meg, az elmulaszthatja, de teljesen normális, hogy csuklik, még ha sokat is.

2009. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cebion cseppet adok neki és igenis zavarja őket. Nekem 3 gyerekem van, mindegyik sokat csuklós fajta és pár perc csuklás után elkezd nyüsszögni, reklamálni.
2009. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!