Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 13-szor csuklott. Akkor...

Ma 13-szor csuklott. Akkor van, ha nevet, mikor fog elmúlni? Mivel lehet gyorsan elmúlasztani? Citrom másnak sem használt?

Figyelt kérdés
Ahogy elkezdünk nevetgélni 7 hónapos lányommal, 3 másodperc után csuklik! Van, hogy evés után, akkor innivalót sem tudok adni, mert nem kell neki. Már a citromot is próbáltam, nem sok sikerrel. Van, hogy 20 percig is tart. Ma konkrétan 13-szor történt. Segítsetek, légyszi, elmúlik ez majd?
2011. febr. 20. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vettem neki Cebion c vitamin cseppet.Azt szoktam éppen csak megnyalatni vele és annyira savanyú hogy rögtön eláll a csuklás.És nem drasztikus.
2011. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, kipróbálom! (Szinte bármire hajlandó vagyok, már-már drasztikus dolgokra is, mert komolyan kezdek meghülyülni...:)
2011. febr. 20. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre hajlamos, az én lányom is ilyen volt. Most 6 éves már elmúlt vagyis mostanában nem veszem észre ezt de sokáig tartott nála. Már a pocakomban is mindig csuklott:)

Miért zavar ez annyira téged? Ha őt nem zavarja akkor ne gyötörd. Főleg ne citrommal, mert az szerintem marhaság. Semmi baja nem lesz a csuklástól.

2011. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is csuklott a pocakomban:) Igazából azért zavar, mert nem picit csuklik, hanem iszonyú hangos, horkantgat, és látom pár perc után, hogy már ő sem csípi ezt a helyzetet. Neki szeretnék segíteni. Igazából eddig nem kértem tanácsot, de a mai nap egy picit sok volt így mindkettőnknek. És ha belegondolok, hogy 9-10 órát van ébren egy nap, ez arányaiban is sok. Nem jó látni, hogy neki nem jó:(
2011. febr. 20. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam születése után fél éves koráig minden nap csuklott. Aztán fél éves kora után heti két napot, de akkor szinte egész nap, most pedig már heti egy napnál tartunk, de én nem számolom, hogy hányszor csuklik ilyenkor, biztos több 13-nál.:) Őt nem zavarja, én meg már megszoktam.:D
2011. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt mondják a nagyokosok, hogy nem kell elmulasztani a csuklást, azzal erősödik a rekeszizma. szerintem a babákat nem is zavarja csak minket :)
2011. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a mai napig csuklok, ha valaki megnevettet. Mindig is ilyen voltam, most meg 25 éves vagyok. :)
2011. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én babám akkor csuklik, ha fáradt, vagy fázik. Nálunk a citrom bevált, szívesen elfogadja, már 2 hetes kora óta. Én sem bírtam látni, hogy csuklik, és nem hiszem, hogy ne zavarná őket. A 10 hós babámon egy ideje észrevettem, hogy türelmetlen, nyafogós, amíg csuklik.
2011. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is minden nevetés/kacagás után csuklik, 6 hós. Ha 13x nevetnénk egy nap, tuti ő is annyiszor csuklana, de nála pár perc után elmúlik magától. Tudom, rajtad sajnos nem segít, de nekünk volt, hogy a citromtól múlt el.
2011. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!