Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a 3 hónapos...

Lehet, hogy a 3 hónapos kislányom fogzik?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 hete múlt 3 hónapos. A kézfeje állandóan a szájában van,közben beszélget, este is úgy alszik el, sokszor azt hiszem olyankor még éhes de nem kell neki. Nyáladzik, és teljesen leköti vele magát. Cumit kiköpi, pár másodpercig cuppog rajta,de nem kell neki. Ma a játszósszőnyegen nem játszik,csak a kezét rágja..Van borostyánnyakláncunk, nappalra majd ráadom,esetleg ilyen gélt érdemes rá kenni? Fogzásra van cumink is,de kiköpi,csak a gélt tudnám vele bevinni a szájába.

2013. máj. 23. 08:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah,és a rágókát még nem tudja szépen megtartani a kezében, kiejti:(
2013. máj. 23. 09:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még ne kend neki semmivel az inyét.

3hónapos korban kezdik felfedezni az öklüket ez életkori sajátosság.

Lehet hogy a fogcsírâi elkezdtek mozogni de amég nem sír nem látod rajta hogy fáj neki ne kend!!

Ráérsz akkor amikor majd tényleg elkezd jónni neki.

Az én fiam is 3hósan nyálzott minda két ókle mindig a szájában volt mégis az első foga 6hós korában bújt ki

2013. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is ugyan ezt csinalta 3 honapos kora korul es nyaladzott is megis csak 7 honaposan jott ki az elso fogacskaja. De gondolom azert erzekeny az inyuk mar ilyenkor es jol esik nekik ha a kis kezukkel maszirozhatjak. Szeritnem ezert tomkodi a szajaba.

Persze lehet nallatok hamarabb jon a foga, nem torvenyszeru, hogy ebben az esetben is csak 7 honaposan lesz valami de nallunk igy tortent. En nem kentem neki semmivel csak olyan 6 honapos kora utan mert akkor lattam, hogy meg van neki duzzadva es piros is volt. Addig nem lattam semmit hiaba nezegettem.

2013. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, a barátnöm babája 3hós 2hetes és a 2. fogacskája bújik :) rövid idön belül nektek is kiderül :)
2013. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sir vagy nyűgös felesleges kenni az inyét.Amúgy életkori sajátosság 3.hónap környékén a nyáladzás és az ököl tömés.Felfedezte a kezét!
2013. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!