Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mosolyog rám kevesebbet...

Miért mosolyog rám kevesebbet a babám, mint az apjára?

Figyelt kérdés
szinte egész nap velem van a 4 hósbabám,mivel apuka dolgozik!a héten pl éjszakás,tehát olyan délután 2ig én vagyok vele,de utána is,mert ha apuka ha fel kelt,akkor megy ki többnyire a kertet rendezni!max 2 órát van vele délután,utána fél7től megint az enyém a baba,mert jön a fürcsi meg etetés...mégis rám kevesebbet mosolyog,hiába mosolygok nekik...apuka meg hazajön munkából és egyből megy a vigyor,annak ellenére,hogy mindig én rendezem,tehát pelusozás,etetés rám hárul...tudom,hogy nem csak ebből áll a babázás,de akkor is szarul esik...a lelkem kiteszem,hogy egész nap rendben legyen a gyerek,még csak meg se nyekkenjen,hogy apuka tudjon pihenni és mégis olyan hálátlannak érzem a babám felöl ezt a helyzetet most...furán hangzik,de tök olyan mintha apuka aratná le az én babérjaimat...
2013. máj. 23. 12:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és mit tegyek ellene???
2013. máj. 23. 13:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés, mert a megoldás az lenne, hogy nem elvárás minden nap a meleg kaja, cakkra rakott háztartás stb. és megbocsátható az is, ha esetleg a gyerek nyűgösebb kicsit egy-egy alkalommal. Mivel a férjed ilyen magas elvárásokat tesz rád, nemigen lazíthatsz. Az ő elvárásait kéne normalizálni, és akkor nem kéne görcsölnöd az egészen, meg hogy milyen pofát vág, ha nem tökéletes minden...
2013. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!