Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is apának mosolyog...

Nálatok is apának mosolyog többet a baba?

Figyelt kérdés
6-7 hetes a babóm. Egész nap vele vagyok, persze próbálok én is mosolyogni,gügyögni vele. Apa odajön 10 percre délután,intenzíven viccesen beszél hozzá a baba meg rámosolyog. Nem mondom hogy rám nem szokott, de valahogy ő neki nagyobb érdekesség.Picit rosszul érint.)

2013. ápr. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért érint rosszul? A gyerek az apukáé is! Ritkábban látja, vagy a hangja tetszik neki, azért mosolyog rá többet.
2013. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert egész nap vele vagyok..ő meg 5 perc alatt eléri,(
2013. ápr. 2. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk is így volt. :)

kiakadtam.. :)


mert én rohangálok egész nap mint pók a falon, ő meg elgügyögi magát és jön egy hatalmas mosoly. de most már én is kapok. :)

2013. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyébként a párom folyamatosan beszél a babához, elszédülök. :D


én nem beszélek annyit.

2013. ápr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha beszélsz hozzá intenzíven ahogyan a párod, mindenféle vicces dolgokat, az nagyon tetszik neki. hidd el fog mosolyogni, mert mondom nálunk is pontosan így volt, de megváltozott. ma pl. már ugyanúgy kacagott rám is.

csak beszélni kell sokat, azt szeretik úgy látszik. :)

2013. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!