Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek idő előtt öregedett...

Akiknek idő előtt öregedett el a méhlepénye, mikorra született a babája és hány kg-mal?

Figyelt kérdés

Nekem a 32 hetes ultrahangon már 3-as fokban volt érett, és mindenki picinek találja a hasam méretét és félek, hogy pici lesz és idő előtt születik.


35 hkm



2013. máj. 23. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ha figyelik nem lesz gond. Nálam ugye nem látták, mert nem figyelték, szóval a szülés után volt többszöri részleges vércsere a kisfiamnál, mert besűrűsödött a vére azáltal, hogy őt már odabent nem táplálta a méhlepény és saját magából kellett táplálkozni. Így fogyott az oxigén a véréből. Szerencsére időben beindult a szülés. Mert így kisebb rosszal megúsztuk.

De akinél látják, tudják, ott nem lesz gond! Második gyereknél minden ultrahangon alaposan nézték, én is rákérdeztem. amikor a vége fele mondták, hogy érett a méhlepény, konkrétan figyelték, hogy minden rendben leygen!

Szóval nem lesz gond!

2013. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát azért bevallom nem nyugodtam meg! :( A jövő héten megyek uh-ra, remélem csupa biztató dolgott mond majd az orvos.

Az utolsó válaszolónak biztos nehéz volt a szülés utáni időszak, nagyon örülök, hogy most rendben van!

Az utolsó előttinek, pedig szép nagy lett a babája! :)

2013. máj. 24. 10:38
 13/16 A kérdező kommentje:
36 hetesen 4!!!!-es stádiumot írt rá, ami ugye nem is létezik... de nem igazán idegeskedik miatta! A köldökzsinórban jó az áramlás, azt mondta ne aggódjak... :( Jövő héten megint megyek...
2013. máj. 28. 13:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi lett a babával?
2013. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egészségesen megszületett, 41. héten indították, 9/10-es apgarral, 2850grammal és 48 centivel :)
2013. júl. 12. 11:53
 16/16 anonim ***** válasza:
Kis picúrka :) Gratulálok :-)
2013. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!