Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ok alvás ez egy 9,5...

Nem ok alvás ez egy 9,5 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Reggel 8kor ébred, fél 11-délig alszik, majd 14-16ig,(van hogy 13-16ig nyomja a szunyát) de 19kor már az esti alváshoz készülődünk, ilyenkor reggel 8-ig alszik egyhuzamban. Alig van ébren. Vagy majd lassan elmarad már a délelőtti alvás?
2013. máj. 24. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Irigy vagyok :) Nem sok, neki ennyi az igénye, nem egyformák a gyerekek. A fiam is ennyit aludt, a lányom meg lassan feltalálja hogyan lehet 0 alvással létezni :D
2013. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam ekkor stabilan 2x másfél órát aludt,a tiednek ennyi az igénye,majd ha egyszer alszik már,ami később lesz,akkor fog valamelyest változni de biztosan jó alvókája lesz akkor is!és én is sárga vagyok :) most a kisebbem játssza a 40 perceseket.
2013. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Jó alvókája van a babádnak, az már biztos! A kislányom is 9,5 hónapos és max 3 órát alszik egy nap, az nála már soknak számít. Reggel 8-9 körül ébred, eddig 7-kor ébredt, nálunk már nincs délelőtti alvás, 12 körül alszik vissza 1-1,5 órát. Utána késő délután alszik még ugyanennyit, de van, hogy már estig nem alszik vissza. Nem biztos, hogy a te babádnál el fog maradni a délelőtti alvás.
2013. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!