Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanitsam meg onalloan...

Hogy tanitsam meg onalloan elaludni 5 honapos babamat?

Figyelt kérdés
csak babakocsiban tudom elaltatni lanyomat. minden alvasnal megyunk ki es ringatom a kocsiban. este pedig csak cicin alszik el, de nappal nem hajlando meg igy sem elaludni! adnatok par tanacsot, vagy tippet? csak a felvesz-letesz modszert ne mondjatok, mert az nem jon be!

2013. ápr. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erkélyetek vagy keretetk? Ott is leringathatnád, és nagyot aludna a levegőn. Vagy egyből felébred, ha megáll a kocsi?
2013. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónaposan az első alvásnál babakocsi ringatás meg séta a délutáninál meg lefeküdtem vele aludni kb 8-9hónapos koráig aztán később mikor már csak egyet aludt már nem akart így elaludni ezért ringattam és énekeltem neki meg paskoltam a popóját 15hónapos koráig nekem nem volt terhes ezt csinálni besötétítettem és énekeltem. Most egy hónapja már beteszem a kiságyba és délután meg este is magától elalszik.
2013. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még ringasd egy kicsit, nemsokára jönnek a fogai, és ha nagy nehezen meg is tanulná, akkor az úgyis borulni fog. Ha már nem szenved a fogaitól, akkorra nagyobb, és értelmesebb lesz, majd kitalálsz valamit.
2013. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A babák nem tanulják az alvást, megérik rá az agyuk, 2-3 évesen, ritkán kicsit előbb. Ha hagyod sírni, pár este után megszokja és elalszik, de nem azért, mert megtanulta. Ha cumit adsz neki, vagy rongyhoz, macihoz szoktatod, akkor sem magától alszik el. Ki kell várni, ez ilyen. És nyugi, ez nem elkényeztetés, ez az igénye.

(15 hónapos a lányom, cicin alszik el vagy babakocsiban)

2013. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de van kertunk. nem szokott felebredni ha meg all a kocsi, mert ugy bealszik. (igaz csak kb 40 percre, mert nem alszik ettol tobbet)

latom nem vagyok egyedul ezzel a kocsiba altatassal.

2013. ápr. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!