Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom az ágy szélét...

Moncsycsy kérdése:

Kislányom az ágy szélét rágja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltuk a keserű körömlakkot, picit az orrára koppintottam, hogy nem szabad,8 hónapos, 1 hónapja áll fel az ágyban és így tudja rágni az ágy alját a rácsoknál. kinek mi vált be??? köszönöm a tanácsokat :)

2013. máj. 24. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik rá műanyag védő. Ha félted az ágyat. Egyik gyerekem nekem is rágta de én nem foglalkoztam ezzel.

[link]

2013. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az sajnos nem jó mert oda nem ér el, mivel az ágy felső szélének a legalsó felét rágja,az alsó fogaival. én csak azért foglalkozok vele, mert már kivan szálkásodva.
2013. máj. 24. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen anyaggal tekerd be jó szorosan.
2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik, vedd ki az ágyból :) Nem szükséges ébren az ágyban lennie, nem? Nálunk mindkettő ilyen kis rágcsáló volt, a kislányomnak már 4 hónapos kora előtt jöttek a fogai. Mire felállt, 8 hónaposan, 8 foga volt. Gondolhatod, ő is szétrágott mindent.
2013. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már nem sokat van kiságyban. kint alszik el, ha felébred 10-15 perc után jön ki kiságyból, rájöttem nincs más megoldás :) köszi a válaszokat :)
2013. máj. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!