Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ehet a baba lekvárt,...

Mikor ehet a baba lekvárt, dzsemet ilyesmit? 11 hós a kislányom, ma ezt reggeliztem és annyira kíváncsi volt h megkínáltam, majdnem egy egész szelet kenyeret bevágott így. Picit tettem csak rá épp hogy az íze kedvéért.

Figyelt kérdés
Rosszul tettem?
2009. jún. 4. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
az nem gond hogy evett.Most mar ehet.Az en lanyom egy evesen mar mindent evett.
2009. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó minöségű dzsem fincsi.Szerintem már ő-k mindent ehetnek majdnem.
2009. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ilyen idös korban kezdtük el. Igaz mi csak saját befözésü lekvárral, dzsemmel etettük, mert allergiás (a boltiban ugyanis tartósítószer is lehet).
2009. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nyugodtan, hiszen csak gyümi van benne, és cukor.... Ha nagyon néz és nyulkál én is meg szoktam kinálni, pedig csak 9 hónapos, persze az ész határain belül.
2009. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ilyen idös korban kezdtük el. Igaz mi csak saját befözésü lekvárral, dzsemmel etettük, mert allergiás (a boltiban ugyanis tartósítószer is lehet).
2009. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

papírforma szerint attól függ milyen dzsem volt - pl őszibarack, sárgabarack, meggy stb, ezeket nyugodtan eheti, de a málnát, epret másfél éves kor előtt nem ajánlják az allergén hatása miatt

figyeld a babut, ha nem lett tőle semmi baja (kiütés pl), akkor szerintem nyugodtan adhatod

2009. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!