Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ilyen sok anyuka nem...

Tényleg ilyen sok anyuka nem ad a gyerekének ilyen vagy ehhez hasonló nasit?

Figyelt kérdés

Kinder tejszeket, dörmi, babapiskóta, néha néha csoki


Annyi ilyet látok itt akik megszólják azokat akik adnak a gyerekeiknek.

Nem értem miert.

Azzal jön mindenki hogy káros, meghíznak tőle.

Szerintem meg azërt mert néha neha kap a gyerek valami nasit ami édesség nem attól fog meghizni és igenis kell hogy kajanak valamit amit örömmel majszolnak el nem csak a gyümölcsöt.

Mi a véleményetek?



2013. máj. 24. 13:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Messziről jött ember azt mond amit akar.

Neked nem tűnt fel itt milyen sok tökéletes ember, tökéletes családjával tökéletes milliós fizetése van?

2013. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Én adok!

Úgy gondolom amíg nem csak ezen él, addig nem baj!

Ha csak ezeket enné lenne gondd, de ha mellette megeszi a főtt ételt, miért ne kaphatna desszertet!

Én is szívesen eszem egy fagyit, sütit, bonbont ebéd után, a gyerek

miért ne kaphatna!?

Van olyan barátnőm aki dugiban eszi a csokit otthon, a gyereknek nem ad...

2013. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ezek egyike sem való egy babának még alkalmanként sem. (Nyilván, ha a baba kategóriába írtál, akkor 1 év alatt értetted.)
2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a lényeg azon van, hogy ne ezekkel lakjon jól.Nálunk szoktak kapni ilyesmiket, egy héten kétszer, háromszor, és egyik sem kövér egyáltalán, de mindig csak kaja után lehet róla szó.

Szerintem a sültkrumpli, meg a gyorskaja sokkal károsabb, mint néha egy túrórudi a sárgarépafőzelék után.

2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a baj, ha néha kapnak ilyeneket, hanem az, ha rendszeresen esznek édességet! A kisfiam néha kap csokit, de nem mindennapos! Imádja a gyümölcsöket, ugyanolyan élvezettel eszi a banánt, mint a csokit! Így inkább a gyümölcsökkel tömöm:)
2013. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha a mértéket betartjuk, szerintem nem gond.

Ha azt nézzük, mi káros és mi nem, sajnos akkor manapság szinte semmit nem ehetnénk!

2013. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én fogok adni. Igaz még csak 4 hónapos a lányom. Nem vagyok a káros dolgok mellett és azt se mondom h jó dolog de egyszer-egyszer ha kap csokit vagy egyebet nem lesz baja. Aki ne ad az a saját magánügyet. Én nem bánom. :) Én se szólok bele a másik mit ad nekem se szóljanak be. Mondjuk könnyű átesni a ló másik oldalára uncsitesómnak van 2 fia és van h már délután 4órakor a gyerekek nem ettek rendes ételt csak csoki, cukrot, jégkrémet. Ez mondjuk durva. Beleszólni mondjuk tuti nem fogok.

Én is kaptam anno édességet sőőőt mai napig bűnbe esek többször is :P de sose voltak gondok az étvágyammal h mondjuk háttérbe szorult volna a rendes étkezés.

2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én kamaszkorom óta nagyon pártolom az egészséges életmódot,rendszerint így főzök,mindig megnézem mit vásárolok ilyesmik.De én is eszem csokit,tortát,csak MÉRTÉKKEL.Eszembe nem jutna eltiltani a kislányomat az édességektől,gyorséttermi kajáktól.Azt tartom fontosnak,hogy ne ezeken éljen,tudja a határokat,és a "roncsolók" mellett rengeteg vitamindús tápanyag kerüljön a szervezetébe.Ismerek olyat,akiknek éttermük van,a gyerek állandóan cukros löttyöket iszik,főtt ételt egyáltalán nem eszik a napi uzsonna chips,ezt egyáltalán nem szívelem,de ha alkalomadtán megkívánja,azzal az égvilágon semmi baj.
2013. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én sem tiltanám el tőle, de nagyon ritkán kapna ilyen édességeket. Ne felejtsük el, hogy mi magunk szoktatjuk rá a gyerekeket a cukorra! Elgondolkodtató, hogy miért nőtt meg robbanásszerűen a cukorbeteg gyermekek száma az utóbbi időben.


Itt Győrben a diabetes rendelés minden nap fullon van. Szomorú. Édesszájú vagyok, sajnos nehezemre esik visszautasítani az édességeket, miért kívánnám ugyanezt a gyermekemnek?

2013. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Dörmit, kinder csokit 1 hónappal ezelőttig evett. Csokit tavaly decemberbe kapott először, dörmit talán 1-2 hónappal előtte. 1 hónapja 2 napot kórházba voltunk agyrázkódással, akkor nem ehetett csak kekszet, azóta azt kér vagy ropit. Naponta kap 3-4 szem győri édest és pár szál ropit, de csak akkor, ha szépen evett. Szerencsére szépen eszik és nem válogatós, így azt hiszem, ez még belefér. A súlya is kisebb, mint a vele egykorúaké. Ha nem mértéktelenül eszik édességet, hanem mértékkel, akkor semmi baj sincs.


3 éves lesz júliusba a kislányom

2013. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!