Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas kisfia is ilyen agressziv?

Mas kisfia is ilyen agressziv?

Figyelt kérdés
Kezdem azt hinni,h orvoshoz kell forduljak 10 hos fiammal...csip,harap,tepi a hajunkat es meg a fogat is összeszoritja közben.
2013. máj. 24. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 9 hónapos, ő is mar, harap, meg a hajtépés is megy nála, nem tudom,hogy ez kóros-e náluk, szerintem csak korral jár :-)
2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fiam van. Egyik sem tépte a hajunkat, nem püföltek és nem is haraptak minket. Gondolom a gyerek temperamentuma már néhány hónapos korban is megmutatkozik. Bár nekem se egy elveszett gyerek egyik fiam sem!
2013. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolj rá mert ez nem szokás ,kislányom is csinálta leszoktatam rola .
2013. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 perce ugy belemharapott,h kiserkent a ver a combombol...:(hat probalok raszolni,de nem nagyon erti meg,tul kicsi meg gondolom.Az biztos,h nem egy nyugodt baba amugy sem,a csaladi hatter pedig rendezett,nem lenne oka agresszivnek lenni.Azt hiszem beszelek az orvossal.
2013. máj. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!