Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha csak így tudom altatni...

Baj, ha csak így tudom altatni a lányom?

Figyelt kérdés

Kemény 8,5 hónapon vagyunk túl. Hasfájás, mozgásfejlődés, fogzás egy többemberes babával,aki most közel 9 hónaposan is a nap nagy résézben sír, és semi nem jó neki:(

Már csak egyszer alszik napközben max 2 órát.

De ekkor is felébred, lecsekkolni,hogy anya megvan e. És nem tud visszaaludni magától, sem cumival, és ringatva sem,ilyenkor cicizik egyet és alszik tovább. Van hogy fél óra múlva felébred,de szeme csukva és sír,cicire megnyugszik.,

Nem a legjobb megoldás de mást nem tudok kitalálni, hogy rendesen kialudja magát. Melléfeküdni nem tudok,emrt van egy nagyobb lányom is aki később fekszik picit,mint a kicsi


2013. máj. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv. a klubban!!!

Mintha én írtam volna,kisfiam 9 hónapos,szintén zenész...

Ha így tud csak visszaaludni,hát csináld így,majd egyszer leszokik róla, most ez a legjobb amit tehetsz, hogy ne nyűglődjön egész délután.

Én megértlek, de azért jó tudni,hogy nem csak az én kisfiam

többemberes. :-)

2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nektek ez így jó,akkor ne foglalkozz azzal,hogy más szerint jó-e:)

Úgy is változni fog a pici,ez csak egy időszak.

Amúgy nekem is nehéz 2-vel,nekem is vannak "rossz" szokásaim.

Pl este van hogy 1 órán keresztül lóg a pici a mellemen,mert csak úgy alszik el elég mélyen ahhoz,hogy letegyem a kiságyba.fél éves,nem cumizik,ujját nem szopja...

2013. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd elhagyja! Mi még most is együtt alszunk napközben a "nagy" (15 hónapos) fiammal :)

Ha elaltatom és beteszem a kiságyba, 1 max. 1,5 órát horpaszt, így meg van, hogy hármat is.


Nekünk jó így, majd kinövi! :)

2013. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesem is ugyanilyen cicin alvós. Mondjuk nekem nincs még egy babám, úgyhogy nálunk ez könnyen megoldható.

Én is úgy vagyok, hogy majd leszokik róla.

Amúgy én tökre szeretem ezeket a kis elalvás előtti összebújásokat. Nekem is fel szokott ébredni még éjjel is többször, de egy rövid szopi után alszik is tovább.

Szerintem mindenki úgy altatja a babáját ahogy tudja, meg ahogy neki a legkényelmesebb. Szerintem semmi gond nincs vele.

2013. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha így jó Nektek. Az én kislányom is így alszik, Ő is nagggyon sokat sírt. Már elmúlt 2 most is így alszik, de már persze nem sír. :)
2013. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van,egy különbséggel,hogy már hordozóban ringatva is elalszik és ha nagyon fáradt akkor fél oldalt magamhoz fordítom,közel a mellkasomhoz,cumi a szájba és énekelek neki halkan. Esetleg ezeket is megpróbálhatod,de szerintem így is jó.
2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!