Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coffea Tosta homeos bogyó...

Gabszem kérdése:

Coffea Tosta homeos bogyó kinél vált be, ha a baba éjszaka sokszor felriadt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de ez engem is érdekelne, meg az is hgy van-e benne laktóz, mert sehol nem találtam róla leírást.
2013. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, kábé két nap után az addig éjszaka sokszor felkelő kisfiam, csak egyszer kelt fel, és egy percen belül vissza is aludt. Én 2x5 golyót adok neki. Az első 5-öst 17.00 óra körül, a második 5-öst pedig fürdés előtt. Amikor elfogy az összes, tartok egy-két hét szünetet. A szünet alatt Chamomillát kap.
2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónaposnak lehet adni? Elég rémisztő, hogy kávé az alapja, nem lesz tőle éberebb?
2013. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet adni 9 hónaposnak is. Amennyiben a Coffea tosta az ő alkati szere, őgy hatni fog, azaz aludni fog éjszaka. Nem biztos, hogy átalussza az éjszakát, de határozottan jobb lesz. Ha nem ez az ő alkati szere, éberebb akkor sem lesz, csak minden marad a régiben. Max egy hét alatt kiderül. Ártani nem tudsz vele, maximum nem használ.
2013. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!