Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valami "homeós aludj...

Nincs valami "homeós aludj jól gyermekem egész éjszaka" bogyó?

Figyelt kérdés
Már 13 hónapos múlt a lányom és még mindig ébred éjszaka. Általában gyorsan vissza alszik cicin, de az utóbbi napokban ölben akar aludni, ami persze nem megy sokáig, mert nem bírom. A foga nem jön, most a járással próbálkozik ezerrel.
2011. jan. 4. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sedatif PC, de miért nem adsz inkább nyugtatót, ha zavar, hogy éjjel ébred? Vagy egy kis pálinkát, régen is azt adtak, mégis itt vagyunk.
2011. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hááát, igazából alvászavarra a Sedatif PC-t szokták ajánlani, és nekem sem jutott így hirtelen más az eszembe. Közvetlenül lefekvés előtt és közvetlenül reggeli felkelés után 1-1 szemet kell adni, összetörve, pici vízben feloldva.

Ha fogzás lenne, akkor még a camomilla és a viburcol lett volna, amit írnék, de azt gondolod, nem az okozza, így marad a Sedatif.

2011. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van valami hasonló című könyv. ismerősöm mondta, h nagyon nem aludt a kisfia, megvették a könyvet, alkalmzták a tanácsokat, és a harmadik éjszaka már egyedül aludt a gyerek egész éjszaka.
2011. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyugtatót azért nem adok neki, mert igazából eddig eszembe se jutott, hogy azért nyugtatózzam, mert engem zavar. Inkább felkeltem. A pálinka meg megint nem jutott eszembe, de szerintem ezután sem fog...félnék pálinkázni a gyereket. Másnap meg azért nem bírnék vele, mert másnapos :)Azért köszönöm.
2011. jan. 4. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sedatif PC szerintem is, kárt nem tudsz vele okozni, így egy próbát mindenképpen megér!


A pálinkás tanács tök vicces, egyből a Vejedre ütök című film jutott eszembe, mikor a gyerek kezéhez ragadt a rumosüveg :)))

A másnapos mondatodon is nagyon jót nevettem, jól lereagáltad a tanácsot :))))

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!