Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónaposom leesett a...

6 és fél hónaposom leesett a francia ágyról, lehet baja?

Figyelt kérdés

1 pillanatra fordultam csak el és leesett pedig az ágy közepén volt.Szörnyen érzem magam emiatt.Ugye nem lesz semmi baja(?)

Azóta eltelt pár óra semmi jelét nem látom,hogy bármi baja is lenne...


2013. máj. 24. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hány, nem aluszékony, akkor nagy baj nem lehet! Ha nem fájdítja semmijét, akkor okés! Ne aggódj!
2013. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sírt?
2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen sírt de csak fél percig.
2013. máj. 24. 15:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Semmi baja akkor. Tudom, nagyon rossz érzés.
2013. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne vedd úgy a szívedre, ő már nem emlékszik rá! Még párszor biztosan elő fog fordulni. Nyomkodd végig a karját lábát, ha nem ordít, akkor biztos nincs eltörve. Figyeld gyakran! Ha lázas, vagy hány, vidd orvoshoz!
2013. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Annyira rossz anyának érzem emiatt magam...:(

Imádom ő az életem és egy szörnynek érzem most magam,hogy nem tudtam rá figyelni ha csak 1 pillanatra is..

2013. máj. 24. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz anya!Ezen ne is idegeskedj!Inkább készülj fel arra,hogy többször is előfordulhat!Mostmár van olyan ügyes,hogy gyorsan helyetváltoztasson:)Az enyémek is sokat estek.Harmadik kisfiam most lesz hat hónapos,én is újra készülhetek fel az esésekre.Amúgy egy ágy nem túl magas.Gondolom nem vesztette eszméletét,mert rögtön felsírt.Ha nem aluszékony,nem hány,nem étvágytalan,akkor semmi baj.:)Ők el is felejtik,csak mi emésztjük magunkat napokig miatta:))
2013. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet baja, elég nagy is.

De szerintem most megúsztátok. Ha egyforma a két pupillája, nem hányt, vidám, nem zavart és eszik-iszik, akkor nem lesz gond.


Már csak a kiságyban hagyhatod egyedül :)


Ne emészd magad, csak tanulj belőle (ahogy mi is tettük :D), nem lesz semmi baj!

2013. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jó kedve van ficánkol nevetgél és most evett meg 2 üveges sütötököt(ez a kedvence).:)

Ezentúl még 1 pillanatra sem fordulok el ha az ágyon van.:)

Tanultam belőle.Csak olyan lelkiismeret furdalásom van,hogy hihetetlen...

2013. máj. 24. 16:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az vagy, ebből látszik milyen jó anya is vagy :)

Nem lesz semmi gáz, főleg ha ilyen jót kajcsizott :)


Élvezzétek a hétvégét, a gyereknapot :)

2013. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!