Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap az apja mellől leesett...

Tegnap az apja mellől leesett a 8 hónapos kislányom kb 40 cm es francia ágyról! SOS! Bővebben lent! Lehet még baja ha az elmult 9 órában semmi különös nem volt? SOS nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
Nem sirt inkább meglepődve nézett majd mikor én kiabáltam akkor elkezdett keservesen sirni de hamar pár perc alatt megnyugodott.Nem hányt azóta sem és esés után pár perc mulva már hangosan kacagva játszott.Majd ugyan nanyit evett mint szokott bealudt acicin majd éjfélkor felébredt játszott még egy kicsit és 1 kor aludt el.éjjel 2 óránként néztem szépen nyugodtan alszik.
2010. febr. 23. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugosj meg, nincs semmi baja. Sírni is csak az ijedtségtől sírt, ha nem rögtön kezdte, hanem csak akkor, mikor látta, hogy kiabálsz.
2010. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi apja elmondása szerint/én a konyhában főztem/csak nézett rá és mikor kiabáltunk akkor kezdett el sirni!!Nagyon köszönöm kezdek megnyugodni talán!Felhivtam az ügyeletes kórházet de ott azt mondták ha nem hányt nem vesztette el az eszméletét ne vigyem be ők is csak megfigyelésre tartanák bent!
2010. febr. 23. 06:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs semmi.Ez nem lesz az utolsó! A sógornőmé már nem egyszer esett le. Vagy fordult le valahonnan
2010. febr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon féltem!
2010. febr. 23. 06:45
 5/12 anonim válasza:
Lányom ugyanezzel a gonddal telefonált,az unokám ott is leesett,kb. ugyanilyan,,alacsonyról"..A válaszom annyi volt:Huhúúú és még hányszor fog?!Higyjétek el,semmi baja nem lesz,de kiabálni nem szabad...attól ijed meg!
2010. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves nagyi hozzá szóló nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Anyukám is most nyugtatgat!!!Köszi!!!!
2010. febr. 23. 07:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is leesett már kétszer,egyszer 6,egyszer 8 hónapos korában,ráadásul másodszor ugy hogy kb.50cm-re ültem mellette a földön és rá néztem...előfordul,ha nincs eszméletvesztés,hányás,akkor nincs gond.
2010. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól sírt, mert megijedt, ha még kiabáltál is, akkor mostmár tudja, hogy ez nagy baj :))) Ha az enyém elesik, már csak nevetek egyet...ő meg rám néz, kell-e sírni, nagy-e a baj, aztán ő is mevet és fut tovább. Azzal, ha látja rajtunk, hogy megijedünk, tudatosítjuk benne, hogy ez nagy baj, épp ezért ijed meg, sír.. Annyiszor, de annyiszor meg fog még történni, hogy lebukfencezik valahonnan, amikor meg már járni tanul, önállóan megy, napi rendszerességgel fog koppanni... főleg a kobak, mert az a legnehezebb. De, hidd el, jól ki vannak ők találva, ott a kis fejükön a kutacs, ami rezgéscsillapítóként védi az agyat a komolyabb sérülésektől, pl. agyrázkódás. Ha nem látsz rajta semmiféle aggasztó tünetet esés után (ájulás, hányás, aluszékonyság, szédelgés, stb), akkor megnyugodhatsz :)))
2010. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi semmi ilyet nem tapasztaltam Hál Isten!!!!
2010. febr. 23. 08:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nincs semmi változás rajta, nincs semmi baja. Én anyukám elmondása szerint mamámra lettem bízva 2 hósan, anyu kiszaladt a kertbe, mire visszaszaladt én a francia ágy melletti pernyébe estem arccal. Már lilult a fejem, kikapott, és semmi bajom nem lett. Szóval erősebbek ezek a babák, mint ahogy mi azt gondolnánk.:)
2010. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!