Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes 6 hósom 1 hete nem...

Anyatejes 6 hósom 1 hete nem kakil, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Plusz fogzik, nyűgös,elvileg ilyenkor hasmenésük szokott lenni,de neki nem. Védőnő azt mondta, 10 napig normális ha nincs széklet..hát nem tudom.
2013. máj. 24. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kínlódik, vagy csak téged aggaszt?

Lassan úgyis kezditek a kóstoltatást, adj neki két-három babakanálnyi baracklevet délelőtt (vagy babáknak való cukormentest, vagy igazi barackot passzírozz át).

2013. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki szilvás bébiételt nekünk az bevált.Vagy kamilla teát,az is jó.
2013. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nyom, feszeng, fáj a hasa, akkor érdemes aggódni, ha nincs semmi gond, jó kedélyű, akkor tényleg normális még a 10 nap is anyatejeseknél.


Ha rossz tőle a közérzete, akkor meglázmérőzheted, de ha már hat hós, akkor tényleg egészségesebb az, ha adsz egy kis őszibarackpépet - az segíteni szokott a legmakacsabbakon is. :)

2013. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A baj az,hogy mivel ezzel egy időben elkezdett kibújni két foga,ezért nagyon írós,nyűgös, így nem tudom hogy a hasa is fáj-e vagy "csak" az ínye. Viszont iszonyat büdöseket durrogtat, úgyhogy biztos érik az anyag odabent..

Kóstoltatást elkezdtem, utálja, de a barack pl nem segített,már ha egyáltalán landolt valami a pocakjába is..

2013. máj. 24. 20:58
 5/22 A kérdező kommentje:
"sírós"
2013. máj. 24. 20:59
 6/22 A kérdező kommentje:
Szilvát nem próbáltam még..Csak mivel semmi mást nem hajlandó megenni anyatejen kívül, egy kínszenvedés akár egy kanál bármit beleimádkozni.
2013. máj. 24. 21:02
 7/22 gabszem ***** válasza:
27%
próbálj baracklevet adni neki, vagy üveges szilvát. ha nem megy akkor glicerines kúp vagy laevolac szirup. szerintem 6 hónapos babánál egyáltalán nem normális ha 1 hétig nem kakil.
2013. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 gabszem ***** válasza:
83%
esetleg kamillatea?
2013. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Kúpot még nem próbáltam..De mi van ha nincs mit kakilnia? A foga miatt kevesebbet eszik mostanában.
2013. máj. 24. 21:19
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szelek működnek akkor nincs teendö,ne terheld még az elöttem irt dolgokkal,anyatejes babánál belefér a 10nap!Hamarosan jelenkezni fog a pelusba.Fogzás nem minden babánál okoz olyan tünetet.

5gyermekes anyuka.

2013. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!