Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák, ti melyiket...

Babás anyukák, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


nem újszülöttnek lesz, és igazán 25 fölé nem mennék, kíváncsi vagyok volt van e valakinek ezek közül bármelyik kocsiról tapasztalata?


2013. máj. 23. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem így külsőre a Bertoni Foxy tetszik.
2013. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül egyiket sem igazán.


Súlyt nem ír sehol sem, de ezek mind 10 kiló fletti kocsik lehetnek. Gondolom a régi kocsitokat a súlya meg nagysága miatt akarod lecserélni.

Elöl dupla kerekest soha nem venném, az orsszabb úton, macskakövön rettentöen nehéz vele menni. Ha megnézed a nagy márkákat, a drága kocsikat senki nem gyárt olyat.

nekünk römer b-mobile van. Ez 8 kiló mindennel együtt, teljesen dönthetö, és szuper könnyü menni vele. Akkor sem döl fel ha a nagytesó oldalról bele kapaszkodik és felhúzza magát. A nagyon 2,5 éves bele kéreckedett, így a kicsivel elférnek egymás mellett is, vagy is tágas is.

2013. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első praktikusabb.
2013. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem számít a súlya, igazából cipelnem nem kell.

Az előzőt azért adtam el,mert annyira nem szerettem:(

2013. máj. 23. 13:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Lányom nem is szereti a babakocsit, úgyhogy alig használjuk. Addig kell,míg elmegyünk a közértbe ami 100 méter, meg esetlegjátszóra a naggyal az még plussz 300m és ennyi.
2013. máj. 23. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A Pierre Cardin kocsik nagyon jók. Én azok közül választanék a helyedben.Méghozzá innen a 610-est.Barátnőmnek ilyen van és imádják.:) Nincs 10 kiló felett amúgy. 9kg. [link]
2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint több gyerek van, akkor olyat válassz, aminek egyben van a tolókarja, tehát ne a két ágú legyen.

Az egybetolókarost tudod egy kézzel tolni, a másik kezeddel meg a gyerek kezét fogni.

2013. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk BabyPoint Flash van,csak fekete/narancs.Hugomat kiszolgálta már,most mi folytatjuk és birja.Bár a kapaszkodo csavarja kitört,de más baja semmi.
2013. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!