Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még mindig a hormonok miatt...

Még mindig a hormonok miatt van az, hogy ha szülésvideót látok, vagy egy ujszülöttet aki nemrég született, elsírom magam?

Figyelt kérdés

Vagy ez már így lesz egész életemben?

6 hónapja szültem.


2013. máj. 25. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül mai napig én is így vagyok :) 4hós a lányom :)
2013. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam és még mindig könnyes a szemem ilyen videóknál:)
2013. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne izgulj a lányom már 1 éves elmúlt amikor képes voltam elbőgni magam bármin ami kicsit megható!

de ez manapság is előfordul még... :D 3 éves múlt.

és igen ez még a hormonok miatt van valamint anyává lenni egy új élete kezdete is... :D

2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Oké, mert már kezdtem azon gondolkodni, hogy megint terhes lennék esetleg? De akkor ez így lesz még sokáig.
2013. máj. 25. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 8 éves, és még mindig pityergek, de nem csak ilyeneken, hanem mindenféle megható jeleneten. Tök gáz, már csak sötétben merek tévézni, mert még megkérdi valaki, miért bőgök, mint egy idióta. XD
2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!