Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amatőr vagyok! Hogyan pelenkáz...

Amatőr vagyok! Hogyan pelenkázzátok a fiúkat hogy ne pisilje magát össze minden alkalommal?

Figyelt kérdés
már 2 hetes és egyre rosszabb. Szinte minden alkalommal át kell öltöztetni, mert pelenkázás közbe lepisili magát. Én meg csak bénázok :(

2013. máj. 26. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan.
2013. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyorsabban pisil, mint ahogy bárki pelenkázik
2013. máj. 26. 01:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, itt a bababoltban árulnak ilyen kis süvegszerű "sapkát" amit pelenkázáskor a kisfiúk fütyijére csak rá kell tenni és elméletileg nem lesz minden pisis. Mosható is ráadásul. Még nem próbáltam ki a gyakorlatban mert még csak pocaklakóm van (8. hónap) de nagyon kiváncsi leszek rá :D
2013. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyen cuccokat árulnak, akkor nem csak én bénázok :D
2013. máj. 26. 04:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ezt csinálta, ahogy kibontottam a pelust, rögtön pisilt! Többször meglepetésszerűen levizelte a védőnőt és a doktornőt is! Amikor már rutinosabb voltam, vetkőztetéskor odakészítettem egy tetrapelenkát, és egy villámgyors mozdulattal ráborítottam a fütyijére!
2013. máj. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezded kibontani, csak a pelus tépőzárját nyisd ki, de ne emeld le róla még a pelust. Csak ha már pisilt, akkor vedd le róla. :-) A textilpelus-ötlet is jó. :-)
2013. máj. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mèg mindig jobb, mint amit a Lányom csinált!

Mindig lefosott:)))

Olyan híg Anyatejes kakija volt, mint a víz, és szwgeny annyira gázos volt, mikor nyomott eggyet, 2 méterre el spriccelt, vagy engem talált el, vagy ha sikerült elugrani, a szekrényt telibe...

Anyámat is nem egyszer telibe:)))

2013. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért kell átöltöztetni?

Én mindig leveszem a lábáról a ruhát, felhajtom úgy, hogy ne legyen a feneke alatt, és utána veszem le róla a pelenkát. Előrfordult már sokszor, hogy közben pisilt, de akkor max az alátétet kell lecserélni, a ruhája még sosem lett olyan. Most 3 hónapos, de eddig még olyan erősen sosem pisilt, hogy szétspriccel az egész szobában.

Szerintem ez az elején elég jó megoldás.

2013. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is textilpelenkát tettem neki rá addig.
2013. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is állandóan ez volt . A használt pelust ne vedd ki alóla amíg megtörlöd, bekened a popsiját, csak akkor amikor már rakod is alá az újat. Ha elkezd pisilni csak rá kell hajtani a pelenkát. Hogy teljesen megóvjam a ruháját egy textilpelenkát is szoktam ráteríteni nyaktól lefele, így ha baleset történik mégis akkor nem a ruhája lesz olyan. :-)
2013. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!