Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy a kislányom...

Mit tehetnék, hogy a kislányom ne sírja magát álomba minden egyes alkalommal?

Figyelt kérdés

8 hónapos múlt. Már rengeteg mindennel próbálkoztam, de nem találom a megfelelő megoldást. Kiságyban laszik, puszi, beteszem, és jobb esetben 10 perc dünnyögés után elalszik, de nem szokatlan a fél óra sírás sem:(

Ilyenkor bemegyek,cumit visszaadom, megsimizem, felhúzom a zenélő körforgót.

Nem alszik babakocisban, kézben nem tudom ringatni, cicin soha nem aludt el, mellé fekszem, akkor meg azt hiszi játék van:(:(


Mit tehetnék,mivel könnyíthetném az elalvását???


2013. máj. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az Álomszép c. CD-sorozat jött be kb. ennyi idősen, annak is főleg az első része.
2013. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ne hagyd sírni, menj be hozzá, simogasd meg, de hagyd egyedül elaludni. Most még sírogat ugyan, de kis idő múlva nem fog!

Néha az én lányom is sírdogált kicsit ilyen idősen, de nem tartott sokáig, és mára már a déli alvás hónapok óta úgy néz ki, hogy bemegy a szobájába, befekszik az ágyba, betakarom, kijövök, elalszik. 20 hónapos, de régóta így megy. Míg akit ringattak, cicin altattak, még mindig nem alszik el egyedül... Talán még azt megpróbálhatod, hogy ott maradsz mellette, és simogatod a hátát, míg elalszik.

2013. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legyél vele, ekkora korban a szeparációs szorongás egyik "tünete" lehet az is ha fél nélküled elaludni.
2013. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!